Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek a Fidesz sikerének?

Figyelt kérdés
Elég rémes jövő előtt állunk szerintem.
2019. máj. 26. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Elég rémes jövő előtt állunk szerintem."


A DK eredményeit tekintve szerintem is...

2019. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy kicsit meggyorsítja azt a folyamatot hogy a körmére nézzen végre az eu.

Nagy bajban vannak.

A néppárt nem igazan fogja visszavenni. Ha megis akkor csak szobatisztán mehet vissza vagyis javulhat az itthoni demokracia.

Le penn nek meg egyik alap törekvése hogy a keleti regióktól zárja el a pénzcsapot az eu. Oda sem tud menni.Úgyhogy nagyon nagy fickandozás lesz.

2019. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Magasabb hazai árak, különadók, átszervezések, még rosszabb egészségügy és oktatás, növekvő szegény-gazdag különbség.

Valahogy úgy mint Brazíliában.

Ezen kívül még durvább népbutítás következik. A közmédia már csak egy vicc lesz. Sok sok buta cigánygyerek fog születni a nemzeti kultúránk fentartása érdekében és hogy legyen aki itthon marad és dolgozik napszámban a fideszes nagyúrnak fóliát húzni, dinnyét pakolni stb.

2019. máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Marad minden a régiben.


Ha netán megint kórházba kerülnék edzés közben szenvedett sérülés miatt pár napra akkor ismét nem találnék wc papírt a wc-ben, eközben naponta nézhetném a jogosan elégedetlenkedő ápolók gyűlölködő arcát ahogy behozzák nekem a száraz zsömlét párizsival.


Nyáron reménykedek abban, hogy be fogom tudni fejezni az egyetemet és nem rúgnak ki megint 10 tanárt ami már ebben az évben is több tárgyat ellehetetlenített (aki azt mondja, hogy nincs baj a felsőoktatással annak szerintem nem kellett azt átélnie, hogy bemegy a tanár órára és azzal kezd, hogy ő ehhez amúgy nem ért, csak azért van ott mert a másik tanár ki lett rúgva, interneten kotorásszuk össze az anyagot a félév utolsó előtti hetéig).


A közbiztonság helyzete semmit nem fog javulni, a fizetések egy kicsit növekednek együtt az árakkal, az ingatlanok továbbra is közel megfizethetetlenek lesznek, a pályakezdő diplomások továbbra is hónapokat nézegethetik a hirdetéseket, hogy találjanak egy korrektül fizető állást amihez nem kell minimum 3 év szakmai tapasztalat, stb.


Ja, de azt nehogy elfelejtsem megemlíteni, hogy nem lesznek migránsok!!! De jó nekünk nem?

2019. máj. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Istenem! Milyen rémes jövő? Ki fognak végezni ha a Fidesz nyeri a többséget vagy mi?
2019. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!