Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közeledik a karaván?

Közeledik a karaván?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 19:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A migránskaraván pontosan n+1 napon fog indulni. Mindig a “most már tényleg elindulnak” című mondat után.
2019. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

9-10!

Én tudok várni a jövő hétig.... Ti nem??? Olyan buták vagytok.... Pedig, ha nincs igazam, akkor ki lehetett volna mevetni, tét nélkül. Ellenben most mindenki negtette a tétjeit.

Javaslom, várjuk ki a jövő hetet, ki fog nevetni!

2019. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Akkor most te vagy a Takács, vagy nem? Hirtelen eltűnt, mikor te feltűntél.
2019. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20:59: részemről nem hiszem, kiskakukk sokkal irritálóbb takácsnál.
2019. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
20:55: ebben nincs különösebb kockázat, kiskakukk. Jövő héten te nagyon csendben leszel ebben a témában. Mint mindig, ha szembesítenek a valósággal.
2019. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

15.

Én bevállalom! Sőt, elnézést kérek, amennyiben tévedtem. És te? Bevállalod, hogy elismered, hogy igazam volt?

2019. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Én, megtettem a tétjeimet!!! Vállalom az ellenfél ajánlatát! Elfogadja? Netán emeli?

Egyedül nem lehet társasjátékot játszani! Illetve lehet, de a bekiabáló kibic sosem lehet győztes! 🤑

2019. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Jé....

A névtelen nagyarcok eltűntek.... Hová lett a határozottság???

Ja??? Vagy ugyanúgy tudják, mint én, hogy a jövő héten megnyitják a migránscsapot, csak be akarták csapni a közönséget? És ez mire jó? Én tudom. Ő is tudja. De megpróbál lehurrogni....

Ez nem ellenzék, ez ellenség! Előre bocsátom, mielőtt kiforgatják az én "köteles beszédem" (bár, nem bánnám) szóval.... Az Egri Csillagokban úgy kezdődött, hogy Hegedűs nem volt lelkes... Aztán az anyagi jóléte aggasztotta... Aztán úgy döntött, hogy beengedi a törököt a többség rovására... Mivel nem sikerült, felakasztották...,

😄

2019. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#18 igen kakakupac, jövőhéten biztos megnyitják a migráncscsapot, de ha akkor még is megviccel titeket komcsikat a soros, akkor is az azután következő héten tuti elindul a karaván :D
2019. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#13 ez nem a takács, a takács az a 46%-os. Ez egy másik propagandista elvtárs, a gyagyibb fajtából.
2019. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!