Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudják a magyar Fidesz-szavazó...

Tudják a magyar Fidesz-szavazók, hogy kikkel emlegetik együtt a vezetőjüket Európa-szerte?

Figyelt kérdés
Hogy a francia, olasz, osztrák stb. fasiszta pártok oroszbarát vezetőivel paktál vagy szeretne paktálni?

2019. máj. 18. 20:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Úristen!Kik azok akik ilyet állítanak?Azonnal fel kell őket jelenteni.
2019. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Én is azt hittem hogy ha valami akkor valamennyire meg fogja osztani még a szektás fideszeseket is ez a lépés mert csak van közöttük pár empatikusabb jóérzésű ember is...de nem. Kimondottan tetszik nekik a fidesz fasiszta náci szélsőjobb iránya.
2019. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Tudom és nagyon örülök neki. Akikkel együtt emlegetik őket, olyan emberek, akik átlépnek az olyan semmit sem jelentő dolgok felett, minthogy lefasisztázzák őket és csak az emberek a fontosak nekik. Én szívesen szavazok olyan vezetőkre, akik nem a libsi fröcsögéstől függnek, hanem attól, hogy mindent megadjanak a választóiknak, amit kívánnak. A Fidesz ilyen. Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok! 26-án ÚJRA megcsináljuk!
2019. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Persze. De nem számít, hogy mit mondanak, hanem, hogy KIK. És akkor már egyértelmű, hogy bolond likból bolond szél fú.
2019. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%

Orbán korrupt és korrupt szélsőségesekkel koketál.

Az egyik ilyen most bukott meg az a bizonyos ember akivel orbán nemrég olyan nagy barátsában tárgyalt és nyilatkozott Budapesten ez az Osztrák alkancellár.

Orbán egyre jobban sodródik a szélsőjobboldali és nyíltan fasiszta emberek felé, ezzel orbán Magyarország és a demokrácia szégyenévé vállt.


[link]

2019. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem. A mediaworks, mtva fake news-el helyettesíti a párt számára kínos híreket. Mást meg nem néznek.
2019. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6. válaszoló!

Éppen azért tettem fel a kérdést, mert a hírekben láttam ezt a videó-felvételt az osztrák alkancellárról.

És azért, mert abban az országban, ahol nagyon régen élek, megy az európai kampány ezerrel, és hányingert kapok néhány pártvezető politikus szövegétől.

Azon a 10%-on kívül, amiben igazat is adnék nekik, olyan ocsmányságok hangzanak el, amitől egy embernek, aki valamennyire ismeri a történelmet és a politikát, felforr a vére.

2019. máj. 18. 21:28
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Én helyesnek tartom ezt a lebuktatást még akkor is ha megszervezték, mert így kiderült az igazság, és ez itt a lényeg.
2019. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%

Ittvan orbán másik agyhalott barátja.


[link]

2019. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én is naponta ötször hallok ilyeneket és ezekhez hasonló eszement szövgeket.

A baj csak az, hogy addig-addig mondogatják ezeket, míg maguk is elhiszik, az egyszerű, jobbára tanulatlan szavazó emberekről nem is beszélve...

2019. máj. 18. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!