Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazából Németh Szilárdnak mi...

Igazából Németh Szilárdnak mi a baja a mekdánelccel?

Figyelt kérdés

Az egyik pillanatban még azt sérelmezi, hogy az amerikai mekdánelc a turkis kebabosokkal és gíroszosokkal egyetemben kiszorítja a Laci konyhákat...


A másik pillanatban meg már azt sérelmezi, hogy az arab kultúra kiszorítja a Coca-Cola multinacionális, amerikai céget, s egy vicc keretein belül olyan jövőképet fest, ahol a muzulmánok miatt már nem is ismerik a Coca-Colát.

Itt a Coca-Colát vesztességként állítja be, megvédendő valamiként ami a modern európai-amerikai kultúra része és így Németh Szilárd sajátja is...

Akkor az McDonald's amerikai multinacionális vállalattal mégis mi a baja?


2019. máj. 15. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem adnak benne cupákos pacalt nyúljával.
2019. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Bezzeg, ha csülkös pacaltos McSziszi burgert is árulnának.


Amúgy a muzulmánok is isznak kólát.

2019. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A mekdánelcben nem adnak birkafejet neki, pedig ő nagyon szeret birkafejet falatozni. Fújjj de gusztustalan ember ez a szilárd.


https://www.youtube.com/watch?v=b8rf2mCNePs

2019. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem viszont teljesen logikus érvelés: ha a lacikonyhákat már egyre kevesebben ismerik, mivel mindenki a mekibe, meg a börgerkingbe jár, legalább már ezeket tartsuk meg, és ne szokjunk át a kebabos, giroszos étkezdékre...
2019. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nem érted, kedves 4., hogy én mit nem értek?

A Coca-Colát akkor meg mit védi?


Mellesleg az ízlésből és igényekből nem lehet egy demokráciában kulturális kérdést csinálni.

Ha a nép valamiért a gyrost szereti, akkor beteg dolog hagyományőrzésből pl. betíltani, mert a magyarnak pacalt kell ennie... Nem ettől leszünk magyarok.

Viszont a Laci konyhák sem egészségesebbek a mekinél.

2019. máj. 15. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Letojom én azt hogy a fideszesek mit akarnak etetni az emberekkel. Nekem ne p-o-fá-zzanak már bele abba is hogy mit egyek. Ezek már nem a valóvilágban élnek.
2019. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

#4

Szerintem pedig mindenki azt eszik, amit szeretne. Tudom, rohadt lipsi vagyok...

2019. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Tényleg úgy gondolod, hogy Németh Szilárd mondataiban érdemes logikát, ok okozati kapcsolatokat keresni? Ne röhögtesd már ki magad!
2019. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
4# de ha a gyrosra meg a hamburgerekre van igény? Hadd döntse már el a fogyasztó, hogy hol és mit szeretne enni. Ha csődbe mennek a lacikonyhàk, akkor valamit rosszul csinálnak. Ez nem a meki hibája.
2019. máj. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrálja hogy nem tudja kimondani és inkább betiltatná mert az könnyebb mint megtanulni egy új szót ha mucsáróóóóó gyüttéééééé
2019. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!