Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szerintetek a leghitelesebb...

Ki szerintetek a leghitelesebb ellenzéki politikus?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

"Ki szerintetek a leghitelesebb ellenzéki politikus?"

Van két ellentétes szó ebben a mondatban: leghitelesebb és ellenzéki. Így nehéz válaszolni.

2019. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Böszme.
2019. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha lenne leghitelesebb (vagy akármennyire hiteles) ellenzéki politikus akkor most nem a Fidesz lenne hatalmon. Az ellenzék az rengeteg embert elvesztett (beleértve engem is) azzal a cirkusszal amit a választások után rendeztek.


Egymásra köpködnek, akik az ország megmentését ígérték gyorsan meggondolták magukat és inkább lemondtak, a többinek meg annyira futja, hogy a földön fetrengjenek (amit még majdnem el is hittem mielőtt kijött róluk a videó ahogy épp megbeszélik, hogy hogyan színészkedjenek), ajtókat fejeljenek le, tinikkel mondassák fel azt amit ők akarnak, hogy úgy hátha meghatja majd az emberek az, hogy "O1G".

2019. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
3# ha a választások után pártoltál el, akkor nem értem, hogy hogy ne lenne a Fidesz hatalmon.
2019. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
O1G.
2019. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

#2, #3-nak:


Ha nem lennék DK-s, még azt találnám mondani hogy igazad van! :D

2019. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Novák Előd. Ő sosem forgatott köpönyeget.
2019. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 sörpocak ***** válasza:
70%
Szerintem Botka László. Legalább is nekem nem volt semmi gondom vele. A "fizessenek a gazdagok" kampány nem sikerült jól, de végig úgy kampányolt mellette, hogy ő rá is vonatkozik. Ez egyeseknek antipatikus, másoknak hitelesebb.
2019. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Én, Thürmer Gyulára szavazok, amennyiben a parlamenti pártok is számítanak.

Kovács Lászlóról is elhiszem, hogy azt is gondolja, amit mond. (Anélkül, hogy egyetértenék vele sok mindenben€

2019. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsány: "Hazudtunk reggel, éjjel és este."
2019. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!