Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az Mszp nyert volna az...

Ha az Mszp nyert volna az idei választásokon ők valóban a szegény kisemberekért lettek volna, és őket segitették volna a parlamenti kormányzásukkal?

Figyelt kérdés
Én az elmúlt 8 év távlatából kétlem..,sztem ott folytatták volna ahol abbahagyták..,még több megszoritás és adóemelés..,de várom a Ti véleményeteket,hogy az Mszp valóban a szegény embereket segitette volna ahogy M.házy nagy bőszen hangoztatja a parlamentben és kritizálja a Fideszt,hogy szegényellenes politikát folytat.Vagy bagoly mondja verébnek?:D
2010. júl. 6. 09:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Hát ennyi, fideszesnek gondolkodni is kellene (akkor rájönnél, hogy igazunk van), tehát nálad is itt már megállt a busz.

Szép napot!

2010. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem birom ki:XD:XD

Akkor miért bukott ekkorát az mszp mint egy olajtó ha olyan jók voltak?Miért nem szavazták meg az emberek ezt a nemzetépitő,és szegény embereket segitő politikát?Mert már nem hisznek nekik talán(?)..,jah,vagy úgy..,én kérek elnézést!

2010. júl. 6. 10:28
 13/29 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy melyik párt milyen jó és milyen rossz.

Ezalatt a 4 év alatt, amíg Fidesz lesz, az emberek szépen lassan elfelejtik az MSZP bűneit és 2014-ben majd MSZP-re fognak szavazni, mert az milyen jó is volt. (mondják majd ezt azok, akik 2010-ben a Fideszre szavaztak, mert ugye akkor az MSZP-t gondolták vacaknak)


Az átlagemberek politikai érzéke szánalmas, ezért is hülyeség a demokrácia.

2010. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%
A válság alatt a megszorításokat az mszp-nek kellett végig vinni, minden másik országban is ugyanilyen, hasonló megszorítások voltak. Nem egyedül Mo-n. Ezért. Sajnos hittek a Fidesz ámító meséinek és most látszik, hogy mekkorákat hazudtak. Nepbutítás volt amit csináltak. Orbán ne aggódj, rövid időn belül Gyurcsány sorsára jut. Csak annyi a különbség, hogy Gyf ki merte mondani az igazat, ov pedig mert álnok hazug ember.
2010. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
70%..,Te egy "kicsit" buta vagy ,de a te véleményed is elfogadom!A válság nem érte volna ennyire érzékenyen hazánkat és a gazdaságot ha az mszp jó(!!) politikát folytat és erős a gazdaság!Erre rájött még a világválság és kaputt!Gyurcsány éjjel nappal hazudott és semmit nem csináltak+kozmetikázták az adatokat!!Bármennyire is fáj neked a Fidesz nem ennyire buta,hogy ugyanezt elkövesse mint az mszp...
2010. júl. 6. 10:58
 16/29 anonim ***** válasza:
47%
Az MSZPsek ha kérdeznek, akkor is hazudnak!
2010. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%
Visszasírjuk még a Bajnai kormányt!
2010. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:49


ezek akkor jóóó sötét emberek,nem csodálom,hogy itt tart Magyarország ahol...,ha ez igy van hogy irod!Én személyszerint már 98 óta minden választásnál a Fideszre szavaztam szóval én nem tartozok az általad felvázolt népcsoportba!

2010. júl. 6. 11:00
 19/29 anonim ***** válasza:
73%

A Fidesz meg csak gyártja az Andersen meséket és utána derül ki, hogy hazudik mint a vízfolyás4

Pálinkát iszik és vizet prédikál:))

2010. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
70% max. Te fogsz sirni Én nem!!!!Én akkor sirtam mikor ez a rablóbanda kormányzott,ha lehet azt annak nevezni...:s
2010. júl. 6. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!