Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány család miért nem...

Gyurcsány család miért nem kommentálta és miért nem határolódott el Bangóné patkányozásától?

Figyelt kérdés
Talán kimondatlanul is egyet értenek vele?

2019. ápr. 29. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Gondoljunk csak 56-ra, vagy az az utáni megtorlásokra, vagy a kommunizmusra.


DK, MSZP, SZDSZ, Momentum, stb az ő szellemi örököseik, politikusaik és szavazóik jó része simán pufajkát öltene ma is és tüzet nyitna a nemzeti oldalra, fideszesekre, mondjuk a békemenet tömegére, csak azért, mert még jelent valamit számukra a hazájuk, Magyarország, a magyar nyelv, nemzet, név, foggal körömmel ragaszkodnak hozzá, nem valami szovjet vagy európai uniót akarnak szolgálni, nem akarnak feloldódni valami olvasztótégelyben, nem akarnak befogadni mindenféle bevándorlót.

2019. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Csak az a szerencse, hogy nincsenek olyan erőben, hatalomban, pozícióban, hogy ezt megtehessék.
2019. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért is kéne? Ha nem is értenének egyet vele, akkor se kéne elhatárolódni. Ha eddig nem tűnt volna fel, Gyurcsány másik pártban van. Másrészről pedig a fidesz nevezheti panelpatkányoknak a budapesti baloldali szavazókat, de ezen analógia alapján egy ellenzéki képviselő nem nevezheti patkánynak a fideszes képviselőket? Vagy az aláírást gyűjtő MSZP-st fojtogató fideszes aktivistát?
2019. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert Bangónének igaza van,ezzel a kijelentéssel meg is szerezték a szavazatomat
2019. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Hát mert gondolom egyetértenek vele, de ezen nem lepődök meg, tudjuk, hogy Fletó, az Fletó!
2019. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért amiért az Orbán család sem határolódott például el a fideszes polgármestertől aki hülye vén k.....nak nevezte az ellenzéki szavazó néniket Szolnokon. Meg a többi hasonló esettől sem! Na?
2019. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert ők még rosszabbat feltételeznek az emberekről. Röhögnek a markukban
2019. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha Gyurcsányék nem is a patkányok már elhatárolódtak, kikérik maguknak Bangónétól, hogy őket a fideszesekkel összemossa.
2019. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha engem kérdezel Bangóné nem a fidesz szavazókra értette,hogy patkányok.


A riporternő arról kérdezte,hogy mennyivel csökkent az mszp népszerűsége,amit Bangóné cáfolt,és erre mondta,hogy "sok a patkány".


Én úgy értelmeztem,hogy azokra gondolt,akik ezeket a felméréseket készítik.


Vagy leginkább a fideszesek politikusokra és érdekkörükre.


Másik oldalon szerintem sokkal cifrább dolgokat mondtak már,és nem feltétlen az a sértő,ha valaki csúnya szóval illetnek,hanem néhány beszólás a közmunkásokra vagy a szegény,dolgozó emberekre,sokkal arcátlanabb,mintha valakit lepatkányoznak.


A buta ember sértődik meg a tartalom nélküli szitokszavakra.

Aminek tartalma van,az a lényeg.

2019. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Qrcsinak csak jól jön ha a szocik leírják magukat minél jobban. Így ha egyet ért, ha nem (mondjuk én pont teszek rá a szektájával együtt) hallgatnak.
2019. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!