Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bangóné bebetonozta a következ...

Bangóné bebetonozta a következő Fidesz 2/3-adot is?

Figyelt kérdés

Az ilyen megnyilvánulások ellenzéki oldalon csak az értelmes szavazókat taszítják el és ezzel csak a Fidesz támogatottsága nő..

December óta folyamatosak ellenzéki oldalon az olyan megszólalások, cselekmények amik csak a szavazókat taszítják elfele. Nyílván van az a 5-10% akinek szimpatikus ez de ez nem a többség.


Tudom, hogy a nagy része az ellenzéki politikusoknak ilyen, de nem kéne megválni tőlük? Egy idővel talán kitisztulhatnának a pártok ha ezeket az elemeket kitennék.


2019. ápr. 27. 09:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kakukk, mellèbeszélsz.



Én a körte vitamintartalmáról beszélek, te ezt meg akarod cáfolni az alma terméshozamával.


Felesleges a matekon rugózni. Ez nem matematikai, hanem emberi vonatkozású történet.

2019. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#71 most vagy én fogalmazok ennyire szarul, vagy ti vagytok ennyire értetlenek...



Hol beszèltem arról, hogy bangónétagänembwrkènt hívták be? Sehol. Hol mondtam az, hogy ezt magánemberként mindta? Sehol.

Mo dtam ugyanakkot (többször, több helyen os) hogy HA ezt bangóné magánberként mondta volna, (vagy hogy egyszerűbb legyen elvonatkoztatni, ha ezt egy magánember mondta vilna) még egyet is értenék vele. De egy képviselő szájából ez akkor is elfogadhatatlan, ha azt a fideszt patkányozta le, amit amúgy utálok, mint a két napos xart. Mert ezzel a kommunimáció és az aljas játszadozás a fidesz szintjére süllyed.


Amit szintén mondtam: hogy ez bangóbé magánvéleménye volt. Ez hol jelent egyet azzal, hogy bamgóné magánemberként volt a műsorban? Súgok: sehol. Az említett "hölgy" képviselői minőségében egy magánvéleményt (tehát nem a pártja hivatalos álláspontját) tette közkinccsé. Tetszik érteni?



Jó lenne, ha néha legalább nyomokban sikerülne ugyanarról beszélnünk...

2019. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Bocs, nem #71, hanem 71%-os, vahy #20
2019. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#22

Valóban jó lenne, de úgy tűnik te vagy képtelen rá!


Egyszerűen arról van szó, hogy egy képviselőnek egy politikai műsorban nem lehet magánvéleménye, vagy hozzá kellene tennie, hogy "az én magánvéleményem szerint"

Te ezt írtad:

" Nem egy párt älláspontját közölte, hanem a magánvéleményèt."

Erre írtam amit írtam, próbáld értelmezni és egyidejűleg zárjuk is le a vitát, mert fölös szócséples és nem vezet sehova!

2019. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

21.

Dehogy beszélek mellé!

A választások végeredménye matematikai úton jön ki. Persze, emberi tényezők befolyásolják. Vannak akik egyetértenek Bangónéval és az mszp hozzáállásával, vannak akik nem. Össze kell számolni és kijön a végeredmény. Azt pedig kétségbe vonni balgaság!

Már pedig elhiheted, hogy ez ügyben mi vagyunk a többség! A megsértett 2,8 m fidesz szavazóhoz add hozzá, azon ellenzékieket, akik szintén elítélik! Hidd el, bőven vannak! Tehát mit hozott az mszp konyhájára? Vélhetőleg szavazatvesztést! (Emlékszel még az szdsz-re? Ment a kukába! Ez vár az mszp-re is!)

2019. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom mit írtam. Én értem is, amit írtam.

Te mikor fogod megérteni?


"Egyszerűen arról van szó, hogy egy képviselőnek egy politikai műsorban nem lehet magánvéleménye"

Ugye ezt viccnek szántad?


Miért ne lehetne magánvéleménye?

Azért, mert a fidesznél olyan pártfegyelem van, hogy ha olyan kèrdést kapnak, amire nincs kész központi válasz, akkor elfutnak a kérdés elől, vagy előrántanak egy témához nem kapcsolódó mantrát? Ez volna a helyes magatartás egy elvileg szabad országban szerinted? Ne vicceljünk már!

A politikus emberből van. Ki jobb, ki szarabb emberből, de emberből.

2019. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Lätod kakukk, mondtam, hogy mellébeszélsz. Belementél egy olyan farokméregetèsbe, ahol egyedüli induló vagy.


Én arról csicsergek, hogy ha egy ilyen kinelentés eltántorít valakit és oly mértékben, hogy az ette, vahy arra befoyásolni fogja a k3tharmadot, akkor baj van a fejekben. Te meg rugózol a többségen. Szarok a többségre, bem erről beszèlwk, ha nem tűnt volna fel. Sőt, ha kicsot jobban figyelsz, pärszor kifejtettem, honha magánemberként abszolút osztom bangónè kijelentését, elfogadhatatlannak tartom, hogy ilyet politikus kiejtsen a száján. Tehát ha úgy tetszik éppúgy beletartozom az általad lobogtatott többségbe.

De ha egy általam kiszemelt párt egyik képviselője mondana ilyet, az nem befolyásolbá a döntésemet a párt programját illetően. Ha pedig bizonytalan volnék, nem egy fidesz által gerjesztett sunyi mókushiszti lenne az, ami befolyásolna. Mert ha igen, akkor baj van a fejekben.


Jó reggelt kívánok, ha meg tetszett végre érteni, kérek egy hangos lepontozást!

2019. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

27.

Hogy ki az értetlen, azt nem értem csak! :D

Bangóné lepatkányozott 2,8 millió embert. Te magánemberként egyetértesz vele. Tehát (mint ahogy amire a kérdés is vonatkozik) Bebetonozta a kétharmadot. minimum 2,8 millió ember nem fog akarni se Bangóné pártjára szavazni, se azok közé tartozni, akik magánemberként egyetértenek ezzel... Tehát a vége matek. De sejtem, hogy itt emberi, értékrendi különbségek vannak köztünk. Emberi tartás, büszkeség, önbecsülés hiánya, mint praktikum.

90-ben az szdsz volt a 2. legerősebb párt. Mivel ő volt legradikálisabb kommunistagyűlölő. Erre mit hoz a sors? 94-ben a győztes szocik, (az szdsz szimpatizánsai számára legutáltabb párt) felkérik koalíciós partnernek! Ez az mszp-s tagságot és szavazótábort nem ingatta meg. Csak az szdsz-ét... Aztán jött a Böszme, aki elvitte egy részét a szociknak... Jött a 2018. Mit tesz az mszp? Felkéri azt a Karácsony Gergelyt miniszterelnök jelöltnek, aki előtte évekig elhatárolódott az mszp-vel való bármilyen együttműködéstől... És ezt is le lehetett nyomni a tagság és szimpatizánsok torkán. Mert őket a matek nem zavarja. Azért az szimpátiától függetlenül furcsa, hogy egy hajdan többször volt kormányzópárt egy 1%-os pártocskából importál egy góré-jelöltet.... Tudom, ez csak annak furcsa, akinek vannak matematikai ismeretei és tapasztalata.

2019. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%
Kakukkmarczy te minden topicban be akarsz égni? :D Butasággal, tudatlansággal meg félredumával próbálsz mindig a nálad sokkal okosabbakkal vitázni, hidd el ennek így mindig csakis égés lehet a vége. ;)
2019. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kakukk, megint mellébeszélsz.

Ennek így nincs sok (konkrétan semmi) értelme.

2019. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!