Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kereskedelmi TV-k, külösösen...

A kereskedelmi TV-k, külösösen a TV2 estenkent miert nem közöl híreket? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Az útóbbi időben az említet televiziók esti hírműsoraiban kihagyjak a fontos híreket,mint peldaul az orszaggyűles rövid összefoglalasa,vagy hasonlókat.Ellenben közölnek olyanokat,melyeknek semmi hírertekük nincs!Ismetlik a korabbi,szinte mar unalmas bulvaresemenyeket,de semmi fontosat!


Talan attól felnek hogy a fejükre ütnek,ha olyan esemenyt adnanak le,mellyel esetleg a regnaló kormanyt serthetnek,sajat tudtuk nelkül,szóval mi ez a hallgatas?


2010. júl. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

a TV egy KERESKEDELMI TV csatorna. Azt adják be a hírekbe, amit a vezetőség jóváhagy. Magyarul cenzúrázzák mi mehet le és mi nem. Sokkal több buta néző bulvárra éhes, mintsem politikára, és ebből lesz a profit.


állami tulajdonú TV-ben leadják, ilyen az M1

2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
TV 2 lemaradt :P
2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Az nem úgy megy hogy bármelyik csatorna közölhet országgyűlési híreket nincs mindegyiknek jogosultsága csak a közszolgálati TV-knek.
2010. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen ez az én benyomásom is. Én már csak azért nézem ezeken a csatornákon a híradót néha (persze csak miután a neten tájékozódtam), hogy lássam, mivel manipulálják az embereket. Teljesen döbbenetes, hogy degradálódhattak ideáig a híradók. És van benne tendencia, mert egyszerre jelentkezik mindkét nagy bulvárcsatornán. A lényeg és a közös pont, hogy agyonhallgatják a politikát. Korábban azért voltak a vezető politikai hírek is minden nap. Két hónapja csak egy-kettő az utolsó másfél percben.


A TV 2-őn ma Stól Buci volt a vezető hír, az RTL-en meg az, hogy le kell szedni a magán-betegszállítók járműveiről a vörös keresztet. Aztán ezek a hónapok óta véget nemérő tudósítások az esőről, a viharról. Még az is fontosabb hír volt, mint a forradalmi nyilatkozat kifüggesztése körüli cirkusz, hogy kínai gyerekautókat foglaltak le egy határátkelőnél.


Nem vagyok túl jártas a médiavilágban, de szerintem azért csinálják, mert fenn akarnak maradni az új forradalmi rendszerben is, és ehhez keresniük kell a FIDESZ kegyeit. Ezt pedig úgy érhetik el a legegyszerűbben, ha nem ártják magukat a politikába még tudósítás formájában sem, és különösen kerülik a zűrös, problémás, az új hatalmat esetleg megbántó tematikákat.

2010. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha híreket akarsz nézni akkor ne a TV2-t kapcsold be Te észlény. Vagy azt akartad hallani, hogy azé' me' zsidók?!
2010. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A tegnapi 19.22-nak!

Rermeszetesen ahíreket az M1 meggnezem,sőt az erdekeseket a külföldi csatornakon,Engem az idegesít,hogy az amúgy is primitív,egesz nap bútító műsorok utan legalabb jönne valami adhatnanak a mai politikai esemenyeket tükröző híreket is.


Azt is eszrevettem,hogy a korabban,fideszes ...Annamariat meg az is zavarta,hogy ha valamilyen meztelen,szerinte erkölcstelen adast adtak.Az útóbbi időben ez nem zavarja Őt?


Tovabb megyek a napi műsorok szinvonala egy -elnezest a kifejetesert-fogyatekeos tarsadalom igenyeit sem tudja kielégíteni,es a reklamban kiírjak-fizimiskajukkal fűszerezve-"szenvedelyünk a szórakoztatas",szerintem az intezmenyes bútítas!Nem beszelve a primítiv kibeszelő show-ról,meg úgy altalaban.


Szóval,ezzel kapcsolatban mi a velemenyetek?!

2010. júl. 6. 05:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!