Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János kinek lépett a...

Lázár János kinek lépett a tyúkszemére hogy ennyire szivatják?

Figyelt kérdés

Először kitették a kormányból, leűzték Hódmezővásárhelyre. Most meg a strómanjainál tartanak házkutatásokat. Még a végén börtönbe megy.


[link]


2019. ápr. 11. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Nos, elolvastam a cikket. Fóbiásoknak kitűnő. Olyan utalások vannak benne, melyben az a lényeg, hogy Lázár bevonására, majd a szar rákenésére alkalmas.

A Szeviép-ügy mszp-s ügy... Sok károsultja is lett... A fidesz és mások is szorgalmazták a felgöngyölítését.... Ebből az következik, hogy Lázár strómanjának kinevez a cikkíró valakit, aki a Szeviép ügyben ugyanazon oldalon állt, mint Lázár?

Mit jelent a "stróman"? kifejezés?

Olyan személyt aki más nevében úgy jár el, mintha a saját érdekeit képviselné. Na!!!! Erre nem találtam utalást a cikkben! :D

2019. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
A kormányból ő akart kilépni ha jól emlékszem még a választások előtt fél évvel jelentette be
2019. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

2.

Ez most teljesen lényegtelen! A cikk azt állítja, hogy a főszereplő, strómanja Lázárnsk. De a strómanság igazilásáról semmi adat....

Ha én azt jelentem ki, hogy Bangóné strómanja Szél Berninek (vagy fordítva...) és ezt azzal igazolnám, hogy valahol, valamikor szerettek volna qrva ütős képeket együtt készíteni, akkor az igaz lenne? :D


A Hvg valamikor egy jó újság volt. De mára a bulvár legaljára süllyedt....

2019. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"A kormányból ő akart kilépni"


xD

2019. ápr. 11. 16:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmi látnivaló, "önként" fokozta le saját magát.

Azért remélem az L címeres borosláda biznisz még megy.

2019. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem is ilyen bulváros kapcsolás ez...azért, mert köze volt Szabónak Lázárhoz, még nem kell azt gondolni, hogy ez a dolog Lázár miatt van...elég lenne arról írni, hogy Szabó Bálint mit csinált...csak ugye az egy ismeretlen név az országos politikában, szóval nem hír...de ha hozzákapcsolják az ügyet Lázárhoz, úgy már egyből olvasottabb téma lesz belőle...
2019. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Orbi megsejtette hogy meg akarja próbálni megpuccsolni. Ennyire egyszerű. Én azon csodálkozom, hogy még nem érte "tragikus baleset".
2019. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Megérdemli a fickó mert kiakarta csinálni Botka Lacit! Amúgy öröm látni hogy Szegeden mennyire nem tud érvényesülni a fidesz hiába vetik még be listás kubatovot is. Lézer Jani meg szerintem csak vegetál most a háttérben és nagy dobással készül.
2019. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én ismerem személyesen. Szoktunk néha beszélgetni kicsit.
2019. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem mondta mit ártott neki Botka Laci?
2019. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!