Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogjuk ezt hallani egy...

Mikor fogjuk ezt hallani egy fideszestől?

Figyelt kérdés

"Én elkövettem azt a hibát, hogy tanultam annak idején abból, amit a Fidesz hírdetett a hazaárulásról, meg a lelketlenségből annak apropójánt, hogy Medgyesy Kubában nyaralt, Gyurcsány meg Bécsben koncertezett. Akkor azt gondoltam, igen, igazuk van ezeknek a Fidesz gyerekeknek, alig várom, hogy ők kerüljenek hatalomra, mert ők ilyet soha nem fognak tenni. Mint ahogy akkor is ezt gondoltam, mikor az MSZP Szilit akarta köztársasági elnöknek. Én tudtam, hogy a Fidesz ilyet nem tenne, nem jelölne Fidesz párttagot köztársasági elnöknek. Tudtam, hogy minden más és jobb lesz, ha ők jönnek. Elhittem, hogy az, aki fröcsögve, hörögve, ordítva szidja a kormányt és a hatalmon lévő pártot bizonyos dolgokért, ő maga nem fogja megtenni ugyanazt.

Amikor kirobbantották a 2006-os zavargásokat azért, mert Gyurcsány beismerte, hogy hazudott, hogy az MSZP hazugsággal nyerte meg a választásokat, tudtam, hogy a Fideszé a jövő, ő ilyet soha nem tenne. Nem tenne olyat, hogy azt mondja, hogy évek óta készek a kormányzásra, ha nem így van. Nem tenne olyat, hogy azonnali és nagyarányú adócsökkentésről (annál nagyobb csökkentésről, minél nagyobb a baj) beszél, miközben tudja, hogy lószart sem fog tudni belőle betartani.


Szal én azt hittem, minden más és jobb lesz. De csak a színe változott."


(Forrás:

talabér | 2010. július 3. | 13:05:11

[link]


2010. júl. 3. 21:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Vajon miért nem találja meg egyik közvéleménykutató sem ezeket a "sokakat"? :))))"


Talán azért mert a közvélemény-kutató cégek nyilvánvalóan pártérdekeket szolgálnak ?

2010. júl. 4. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!