Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogjuk ezt hallani egy...

Mikor fogjuk ezt hallani egy fideszestől?

Figyelt kérdés

"Én elkövettem azt a hibát, hogy tanultam annak idején abból, amit a Fidesz hírdetett a hazaárulásról, meg a lelketlenségből annak apropójánt, hogy Medgyesy Kubában nyaralt, Gyurcsány meg Bécsben koncertezett. Akkor azt gondoltam, igen, igazuk van ezeknek a Fidesz gyerekeknek, alig várom, hogy ők kerüljenek hatalomra, mert ők ilyet soha nem fognak tenni. Mint ahogy akkor is ezt gondoltam, mikor az MSZP Szilit akarta köztársasági elnöknek. Én tudtam, hogy a Fidesz ilyet nem tenne, nem jelölne Fidesz párttagot köztársasági elnöknek. Tudtam, hogy minden más és jobb lesz, ha ők jönnek. Elhittem, hogy az, aki fröcsögve, hörögve, ordítva szidja a kormányt és a hatalmon lévő pártot bizonyos dolgokért, ő maga nem fogja megtenni ugyanazt.

Amikor kirobbantották a 2006-os zavargásokat azért, mert Gyurcsány beismerte, hogy hazudott, hogy az MSZP hazugsággal nyerte meg a választásokat, tudtam, hogy a Fideszé a jövő, ő ilyet soha nem tenne. Nem tenne olyat, hogy azt mondja, hogy évek óta készek a kormányzásra, ha nem így van. Nem tenne olyat, hogy azonnali és nagyarányú adócsökkentésről (annál nagyobb csökkentésről, minél nagyobb a baj) beszél, miközben tudja, hogy lószart sem fog tudni belőle betartani.


Szal én azt hittem, minden más és jobb lesz. De csak a színe változott."


(Forrás:

talabér | 2010. július 3. | 13:05:11

[link]


2010. júl. 3. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

A honlapot nem lehet megnyitni.

Én nem csalódtam a Fideszben,mert már az előző kormányzásuk alatt tapasztaltam,hogy még rosszabbak,mint az összes eddigi kormány. Ezért nem is szavaztam rájuk. (Másra sem) Bár azt,hogy visszamegyünk a Rákosi-korszakba,nem tételeztem fel róluk.

2010. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Zárójelet le a link végéről :D
2010. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Ne ócsárold a Fideszt,ez már a sokadik kérdésed.Foglalkozz a

mszp mutyizásával,mert azt nyögjük.Jobb lenne,ha békesség

lenne a szívedben.

2010. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

"Mikor fogjuk ezt hallani egy fideszestől?"


Soha, mert egy fideszes nem fogja azt a szoci mitológiát szajkózni, amit ez a fórumhozzászóló. Aki szerint pl. 2006-ban az történt, hogy "kirobbantották a 2006-os zavargásokat azért, mert Gyurcsány beismerte, hogy hazudott", az egyszerűen tövig beszopta a baloldali propagandát, és az nem fideszes.

2010. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
81%
Egy Orbánjúgend sohasem fogja elismerni, hogy a pártja egy rakás szar, inkább meghal.
2010. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Sokak már belátják hogy tévedtek, és a Fidesznek is az a gazdája ami az MSZP nek. Sokan még hisznek, de maj ha a bőrükön érzik akkor nagy lesz a szájuk.


Fidesz féle D-Amerikalizálódásnak lehetünk tanúi az elkövetkező években. Úgy szét sog szakadni a társadalom felső 10- "közép" 20 és a többi 70% nincstelenre, mint a szél.

2010. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

"Sokak már belátják hogy tévedtek"


Vajon miért nem találja meg egyik közvéleménykutató sem ezeket a "sokakat"? :))))

2010. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vajon miért nem találja meg egyik közvéleménykutató sem ezeket a "sokakat



Mert tudod, akinek éles a látása, az látja meg a bajt messziről.

Akinek meg tompa, az már csak akkor érzékeli amikor nem tud előle kitérni, és fájni fog neki. De majd az ÖNK választások után nézegesd a méréseket.

Amikor kibukik a szög a zsákból. Amikor színt vall a Fidesz.

2010. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mert tudod, akinek éles a látása, az látja meg a bajt messziről.

... De majd az ÖNK választások után nézegesd a méréseket."


Értem, szóval jósnak tartod magad.

2010. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem, szóval jósnak tartod magad.



Nem kell ehez jósnak lenni, csak látni ahogy a Fidesz és a szlogenjei, átalakulnak.

2010. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!