Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kárpátia ezzel a számmal...

A Kárpátia ezzel a számmal gyakorlatilag a Fideszt támogatja?


2019. febr. 15. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És a szememben ettől már nincs lejjebb,de én nem emiatt utáltam meg őket.... Kb a jobboldali érzelmű előadók főprostija a Kárpátia. Kb 12 éve még jártunk Kárpátia koncertre.... Aztán akkora nagy sztár lett, hogy a helyi kis motorostalálkozóra már nem jöttek, mert kicsit elszálltak a tarifák, és akkoriban a Kárpátia önállóan kezdett koncertezni -ami önmagában nem baj. Akkor még egy koncertjükön voltunk: a kapuban a "kárpária szekúrítí tím" úgy viselkedett a koncertezőkkel belépéskor,mint ahogyan a vágóba terelik az állatokat. A koncert személytelenné vált, kb arról kellett szóljon minden, hogy Petrás az isten. Azóta egyszer Sirokon is voltunk motoroson, de a koncertjükre nem voltunk kíváncsiak. Igazából megérteném a sztárparádét, ha lenne mire. De 3 akkord permutációjából állnak a dalok, se mondanivalóban se élményben nem ad semmit, Petrás hangja az évek alatt semmit nem fejlődött, megmaradt az egyszeri katonadalok énekhangja szintjén és már az egész hazafias érzést sem.... Az utolsó valamire való albumuk talán az Istenért, Hazáért! (Meg egy kéd dal kedves még számomra az azt követő albumról, de ennyi).... Sokal többe nézem az Imerős arcokat -habár szélsőjobbságból adódóan már szerintem ők is kicsit eltolódtak, de ott legalább megvan a zenei élmény. De számos előadót és zenekart lehetne mondani, akiket előbbrevalónak tartok. Bár be kell látnom, hogy az igen erős hazafias töltetű zenekarokkal most nagyon egybevág ez a radikalizálódott politika. Nekem az ebben a szomorú, hogy ez az egész azt sugallja, hogy az, hogy ha szereted a hazád, akkor legalizálni kell ezt a rengetek mutyit, korrupciót, beetetést amit a fidesz művel. Hogy azt sugallja, aki nincs velünk az ellenünk! Ma ezt érzi az ember ezeken a koncerteken -10 éve azt érezted: mindegy ki vagy, ha egy hazáért dobog a szívünk testvér vagy - ezek azok az idők,amikor "mocskos ballibsi" meg a "birka fideszes" még együtt tudta énekelni az "Abból a fából"-t. És nem akkor veszett el a nemzet, ha más nemzet tapos a nyakán, hanem akkor, ha magunk közül való uszítja a nemzet egyik és másik feléz egymás ellen. És akkor már meg is van, honnan az ihlet ehhez a csodás kárpátia nótához, amit linkeltél....

Üdv, egy úgynevezett "ballibsi"....

2019. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan szókimondók, hogy ha a Fideszt támogatnák, akkor ki is mondanák. De gyakorlatilag inkább csak kártékony senkiknek tartják azokat akiket.
2019. márc. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!