Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos hitleri karlendítés...

A Jobbikos hitleri karlendítéses eskövőt azért mozsdatja a bal-liberális ellenzék, mert antiszemiták?

Figyelt kérdés

X éve hallottam a Fidesztől, hogy a bal-liberálisoknak vagy egyfajta antiszemita kártyájuk, amit gyakran szeretnek kijátszani. Elmondták sokszor nácinak azokat az embereket akik ellenségeik ; a másik politikai oldalon állnak. Ő maguk számára pedig irreleváns, hogy valaki valóban náci-e vagy sem. Akkor nem hittem ebben...


Aztóta gyakran derülnek ki a Jobbik fasiszta ügyei és pontosan amióta szükségük van rájuk az ellenség (Fidesz) elleni harcban már nem is figyelnek ezekre a náci attitüdökre sőt védik is őket ! miért?


2019. jan. 21. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Aztóta gyakran derülnek ki a Jobbik fasiszta ügyei és pontosan amióta szükségük van rájuk az ellenség (Fidesz) elleni harcban már nem is figyelnek ezekre a náci attitüdökre sőt védik is őket ! miért?"


Én konkrétan viccesnek találnám, ha a fideszes nácik egymás torkának ugranának a jobbikos nácikkal és leirtanák egymást gyönyörűségessen. :)

Mivel a Jobbik gyengébb, így őket kell támogatni, hogy minél bátrabbak legyenek. :D

2019. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Az vesse rá az első követ, aki még nem csinált náci karlendítést egy esküvőn."


Na ez az. Vagy utcán.

2019. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Éppen a kérdés előtt 10 percel ért véget az a beszélgetés amiben azt hiszem Heller Ágnes és egy MSZP-s képviselő mozsdatták az ATV-n. De olvastam korábban más pártokról is..."


Most néztem az atv-ben az említett műsort, de nem volt benne Heller Ágnes.

Egyébként a pártok többnyire azt mondták, hogy nem foglalkoznak más pártok ilyen témájú belügyeivel. Ráadásul nem egy párt vezetőjéről, hanem annak rokonáról van szó, ami szerintem etikátlan is.

2019. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Milyen érdekes hogy véletlenül pont az origon olvastad ezt a "hírt"... Ez hanyadik a mai hazugságok közül? Megvolt már ma annyi kamucikk mint tegnap? Elég erősen tolták a propagandagépezet szekerét a mai napon az ottani gerinctelen "újságírók", vagy van még mára hírhamisítós/hazugságkreálós feladatuk mielőtt hazamehetnek a pártirodából?

Menj és olvasgassad tovább az origot meg a többi szemetet, akik csak az említett Jobbik ellen több mint száz bírósági pert vesztettek jogerősen, de ez ne zavarjon meg egy percig sem miközben a moslékukat szívod magadba.

2019. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez minden csak nem náci karlendítés, ez pont úgy néz ki mint mikor a szemébe süt az embernek a nap és a szeme elé tartja a kezét vagy esetleg mintha tisztelegne.

Nem állítom hogy nemlétezhet olyan fénykép amin náci karlendítés közben látható ez a hölgy, de ezen a képen ilyet én nemlátok.

2019. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj a legtöbb Fideszessel, hogy nem látják a fától az erdőt. Egyszerűen felületesek, és túl egyszerűek ahhoz, hogy meglássák a történések mélységét.


1. A balliberális média nem mosdat senkit, nem tudom, hol láttátok ezt. Az összes lap Sneider védekezését hozta le a hír mellé. Vagy talán az a baj, hogy nem kezdtek el róla hazudozni össze-vissza, mint ahogy a ti médiátok szokta?


2. Nácizmus terén a Jobbik fasorban sincs a Fideszhez képest. Az egy dolog, hogy valaki karlendít (elég idióta és sötét dolog amúgy), de aki úgy propagálja a migránsokat mint a nácik a zsidókat, aki úgy úszit ellenük, aki egy az egyben veszi át a Göbbelsi propaganda módszereit, aki úgy listázza a másik oldalon állókat, na AZ a náci, nem az aki félrészegen a karját lengeti egy lagzin.

2019. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!