Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos hitleri karlendítés...

A Jobbikos hitleri karlendítéses eskövőt azért mozsdatja a bal-liberális ellenzék, mert antiszemiták?

Figyelt kérdés

X éve hallottam a Fidesztől, hogy a bal-liberálisoknak vagy egyfajta antiszemita kártyájuk, amit gyakran szeretnek kijátszani. Elmondták sokszor nácinak azokat az embereket akik ellenségeik ; a másik politikai oldalon állnak. Ő maguk számára pedig irreleváns, hogy valaki valóban náci-e vagy sem. Akkor nem hittem ebben...


Aztóta gyakran derülnek ki a Jobbik fasiszta ügyei és pontosan amióta szükségük van rájuk az ellenség (Fidesz) elleni harcban már nem is figyelnek ezekre a náci attitüdökre sőt védik is őket ! miért?


2019. jan. 21. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
A fidesz is előszeretettel használja az antiszemita jelzőt szóval az sem külömb a ballibektől
2019. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, de ki mosdatja a balliberális oldalon? Én nem találkoztam ilyennel.
2019. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Ilyenkor is jól látszik, hogy Soros bábja az összes.
2019. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Mert a fidesz eleve ballib.
2019. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Éppen a kérdés előtt 10 percel ért véget az a beszélgetés amiben azt hiszem Heller Ágnes és egy MSZP-s képviselő mozsdatták az ATV-n. De olvastam korábban más pártokról is...


Pont az atv-t néztem és erre gondoltam megkérdezem itt is

2019. jan. 21. 18:56
 6/16 A kérdező kommentje:
2019. jan. 21. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Az általad linkelt cikk szerint is hallgatnak a botrányról, senki nem mosdat semmit.
2019. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs, de ki mosdatja a balliberális oldalon? Én nem találkoztam ilyennel."


Én sem. A 444-en olvastam a hírt, ott mindenki gúnyolódott Sneideren.

De ha már itt tartunk, a Fidesz mit akar ezzel az egésszel? Lejáratni akarják a híveik előtt vagy inkább reklámozzák? :D

2019. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Az vesse rá az első követ, aki még nem csinált náci karlendítést egy esküvőn.
2019. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam olyat, hogy baloldali vagy liberális pártok "mosdatnák" (így írjuk egyébként) Sneider Tamás karlendítéses esküvői fotóját. Persze sok minden lehet még.

De ha ilyen elő is fog fordulni, nem fogok meglepődni. Mint régóta tudjuk, a hatalom célja a hatalom maga: mindenáron megszerezni, megtartani, bővíteni a hatalmat. A baloldali(nak nevezett) ellenzék csak a Jobbikkal együtt tud szembeszállni a Fidesszel. Akár tetszik, akár nem, valamennyire össze kell bútorozniuk, mert a Fidesznek annyi fix támogatója van, hogy amellett muszáj lenne 2022-ben minden egyéni körzetben pontosan egy ellenzéki jelöltet állítani LMP-től Jobbikig, hogy valamire legyen esély. Ha nem is kormányváltásra, de mondjuk kétharmadnál kisebb Fidesz-KDNP frakcióra az Országgyűlésben, ami már önmagában sokat jelentene: nem lehet ötletszerűen módosítani a tákol... izé... Alaptörvényt, nem lehet megválasztani tetszőleges pártkatonát köztársasági elnöknek, hogy aztán mindent aláírjon, amit Viktor kitalál, nem lehet valamelyik jó elvtárst vita nélkül beültetni az Alkotmánybíróságba, ha ott üresedés van. Onnantól kezdve az ellenzék nem csak díszletnek ülne a padsorokban.

Ezért aztán ha 2022-ben az ellenzék bármit akar kezdeni magával, már most össze kell borulnia a Jobbikkal, akár annyira is, hogy ha kell, egy ilyen ügyet simán megmagyaráznak. Az elvek nem számítanak, jelen helyzetben meg kell férnie egymás mellett a liberálisoknak és az álhorthysta operetthadseregnek.

2019. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!