Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek működő életpályamo...

Felkelhetetle kérdése:

Szerintetek működő életpályamodell lehet ha folyamatosan a Fidesz ellen harcolok?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy ez egy működő életpályamodell lehet, folyamatosan a kormány ellen fogok harcolni és ez által a kormánymédia is rám száll, álhíreket gyártanak rólam én meg beperelem őket és jön a pénz. Nekik ez úgyis apró pénz... Mindenki jól jár nekem lesz pénzem, nekik meg egy bűnbak, akitől jól meg lehet ,,védeni" az országot...

Valószínűleg nem én lennék az első.. .



2019. jan. 11. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted bárkit érdekelne a vergődésed? XD
2019. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1 Jelen esetben én pont hogy a vergődésemből keresnék pénzt. :D

Nem én lennék az első aki ebben potenciált lát, a kormány-média gyakorlatilag egymás után bukja az ellene felhozott pereket. Hiszen állhiteket terjeszt a nem kormánypártiakról. :)

Az lenne a célom hogy oly szinten végezném a ,,munkám" hogy én legyen a kormány-média illetve a kormány első számú ellensége akit le kell járatni. :D

2019. jan. 11. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
XD XD XD
2019. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

esetleg azért lehet ez nem működő,mert rengetegen fosnak a fidesztől,a hatalmától és a befolyásától.

pl pont a napokban kért egy ismerősöm nem segítséget,csak meghallgatást egy ügyben egy mszp-s önkormányzatostól,és mivel az ügyben érintett a kerület fidesz vezetése,az mszp-s még a meghallgatást se merte vállalni a fogadóóráján.

ilyen szinten tolják és tartanak sakkban mindenkit aki beszáll a játszmájukba.


ezért ha te nem rendelkezel jogász végzettséggel,hogy intézd a beadványokat,pereket és a képviseleted,plusz neved meg pénzed sincs,akkor könnyen előfordulhat,hogy nem fogsz találni jó ügyvédet mert nem fognak vállalni a para miatt.

legfeljebb valami kókler fa-szt,aki képvisel.

olyanokkal meg nem lehet pereket nyerni fideszes bíróságokon,fideszesek ellen.

2019. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen,majd Soros fizet
2019. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
ez qva jó mennyi időd lehet h ilyeneket kifundálsz XD
2019. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos ezen a téren elég nagy a telítettség nem lenne nagy sikered :D
2019. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!