Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Infot Tel-Avivből...

A kuruc. Infot Tel-Avivből szerkesztik?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem hogy igen.

-fokozatosan a szlovák-magyar ellentét szítása és uszítása (oszd meg és uralkodj )

-ferdítések, hazugságok (zűrzavar keltése)

-antiszemitizmus gerjesztése (a cionistáknak ez úgy kell mint egy falat kenyér hogy legyen hivatkozási alapjuk nácizni)

-olyan titkosszolgálati dokumentumok és információk közzététele ami hétköznapi ember számára nem hozzáférhető

-nyilvánvalóan hagyják működni megtűrik.ha tényleg olyan veszélyes lenne már rég lelőtték volna az oldalt, a szerkesztők pedig az M6os aszfaltjába lennének temetve.


2010. jún. 28. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Az oldalt már 2x lelőtték, csak a szerkesztők okosabbak voltak, és működésbe hozták megint. Nem indulatokat gerjesztenek, csak megvan a véleményük a dolgokról, meg fellebentik a fátylat a cionistákról. Persze ez indulatkeltés, mert felháborodsz, mikor rájössz milyenek, de most hogy akarod? Hogy leírják, hogy miket csinálnak aztán meg utánairják, h de jól teszik?
2010. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálom érzékeltetni mire gondoltam a kérdés kiírásakor:


"fokozatosan a szlovák-magyar ellentét szítása"


Magyarhírek.hu : "Szlovák szélsőségesek magyar szurkolókat vertek egy focimeccsen.A szlovák kormány élesen elítélte az akciót,vizsgálatot indítottak.


"kuruc" : "A rohadt szlotákok magyarokat vernek! Indulás fegyverbe, visszavesszük a felvidéket amit amúgy is tőlünk loptak !!! És ha már ott vagyunk akkor véggiverjük a románokat és a szerbeket is ! Ja és büd.ös zsidók !"


"antiszemitizmus gerjesztése" :

Ezt úgy képzeld el mint a mai pártharcokat.A nép előtt gyűlöljük egymást, vérre menő csatákat vívunk, a szimpatizánsaink már attól egymásnak esnek ha mondunk két mondatot, közben a háttérben vígan sörözünk.

Gyk megteremtem a saját ellenségem (amit én irányítok )


Én pedig nem vagyok hajlandó azt bevenni hogy egy olyan oldalt tűrnek meg a cionisták a "zászlóshajójukon" ami az ő érdekeik ellen van.

2010. jún. 29. 00:09
 3/14 A kérdező kommentje:

"...hivatkozási alapjuk nácizni"


Haverok vagyunk, de én megdugom a húgodat aki atomjó nő.Csinálok egy weboldalt, felnyomom rá a videót ahogy tolom a húgod, majd ezeket szétkürtölöm a faluban.Te erre úgy berágsz, hogy agyonversz (amit én hagyok is,amúgy is sokkal erősebb vagyok) aztán betámolygok a rendőrségre a látlelettel, téged pedig leültetnek 5 évre súlyos testi sértésért, én meg röhögök a markomba, és tolom tovább a húgodat. Na kb így képzeld el a kurucot.

2010. jún. 29. 00:12
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Elég nevetséges összeesküvés elmélet, már ne is haragudj...
2010. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

ez egy baromság. egyszerűen utálják a rendszert mint a szart. elég sok ovlasójuk van hogy kiszivárogjon titkos dokumentum nekik.

bár a szerkesztőinek egy részének nevei ismertek, mégsem volt velük semmi (kivéve Novák Előd perei amiket megnyert)

2010. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Te teljesen bolond agymosott vagy. Ilyen sötét emberek élnek az országban nem csoda hogy itt tartunk. Mindenki mindenben az átverést látja. Azért mert valaki kimeri mondani hogy a zsidók felakarnak vásárolni minket vagy hogy a szlovákok olyanok mint a zsákmányra vadászó farkas az még nem rögtön azt jelenti a zsidók így akarnak kijátszani minket. Az meg hogy a fogalmazásuk nem éppen szalonképes...

Talán szlotáé az nem?!

Ők legalább nem egy parlamentben adják elő magukat.

(na jó morvai is vetekedik felük a bunkóság terén, de a jobbiknak meg a kurucinfonak legalább valahol igaza van)

2010. jún. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
De omg ki nem szarja le slotát ? Ez az egész 1 kib*szott nagy cirkusz.... Meg titkos információk kiszivárogtatása, hagyjad már ha annyira titkos lenne nem szivárogna ki és ha ki is szivárogna szerintem simán le tudnák állítani a servert még ha Üzbegisztánba van is. Olyan érdekes minden országnak van lassan 1 ilyen kiszivárogtatós oldala, és sehol nem tudják leállítani :) természetes....
2010. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem is Tel-Avivból szerkesztik, de azért lehet abban valami amit mondasz! Ha nem tetszik, akkor ne olvasd!
2010. jún. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
A titkosszolgálati dolgok kiszivárgásáról annyit mondanék, hogy van egy nem civil ismerősöm, akinek jó barátja valaki a titkosoknál és néha kommunikálnak. És gondolod csak az én ismerősömnek van titkos ismerőse?
2010. jún. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Valójában tök mind1, hogy honnan szerkesztik... Egy guriga taknyot nem ér az egész...
2010. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!