Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy, és mivel szerkesztik...

Hogy, és mivel szerkesztik meg így a képet?

Figyelt kérdés

Így, majdnem az egész fekete-fehér de mégis van benne színes, ilyesmikre gondolok, remélem jó a link: [link]

[link]


2011. júl. 22. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Photoshop


Én úgy csináltam, persze lehet h lehet egyszerűbben is, hisz sosem tanultam használni a progit:

1 körbevágtam a színesnek hagyandó részt, bemásoltam egy üres lapra

2 a maradékot konvertáltam fekete/fehérre

3 az üres lapról visszamásolam a helyére az előzőleg kivágott rész

4 tádáááám :))

2011. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Adobe Photoshop a legelterjedtebb program erre, létezik még pl. Paint Shop Pro és Gimp is, hgy az ismertebbeket említsem. A színes szemű kép esetén pl egy lehetőség, hogy a karakter szemét körberajzolod, kivágod, és egy külön rétegre helyezed (ezt úgy kell elképzelni, mintha átlátszó fóliákra rajzolnál, és azokat egymásra tennéd), ez után a fej színeit átkonvertálod szürkeárnyalatossá, a szemet pedig kizöldíted.

A másik képnél szerintem egyszerűbb bolt, mert ott a virágot helyezték utólag a képre.

2011. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!