Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen vandálok és...

Miért ilyen vandálok és rendbontók a fideszesek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarlak megsérteni, de vagy provokálsz itt bennünket, vagy szánalmasan buta vagy.:(

Milyen választ lehet erre a kérdésre adni, úgy mégis?

2008. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Most ne haragudj, de: MI VAN? Fejtsd ki kérlek szépen, hogy mire alapozod a kérdésedet, sok fideszest ismerek, sőt én is az vagyok, de egyikünk sem rendbontó és nem is vandál. Biztosan létezik olyan ember aki a fideszre szavazott, és emellett volt már életében rendbontó, sőt olyan is lehet, aki vandálkodott életében. De elárulom, hogy olyan is aki szereti a spenótot, meg olyan is akinek lyukas a zoknija, meg olyan is akinek barna a haja. Nagyon egyszerű lélek vagy ha komolyan gondoltad e kérdésedet, és még egyszerűbb ha provokációnak szántad.
2008. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
30%
Azért,mert a f*szkalap cigánygyerek hülyét csinált belőlük.
2008. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Lehet általánosítani, de nem kürtöld világgá, mert sokan megsértődnek. Ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy miért büdösek a cigányok?
2008. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

egyrészről nem azok.

másrészről meg a németek többsége sem volt náci, meg mind ismert rendes, jóravaló zsidót, csak éppen ettől függetlenül jól elgázosították őket.


Mindaddig amíg a vezetők nem állnak ki a nagy nyilvánosság elé és nem határolódnak el azoktól, akik gyújtogatnak, kődobálnak, addig nincs értelme különbséget tenni.


Nem is értem, miképp van pofájuk bármit is kikérni maguknak, miközben a hírtévén meg lemegy egy tudósítás, ami szerint a nemzeti ünnep alkalmából csőbombát gyártó úriember valójában csak vicces kedvű illető és különben is olyan keverék volt a töltet, ami csak maximum pukkant volna egyet. Mintha attól, hogy a faszi béna, a tény, hogy valaki acélcsőbe robbanó elegyet tölt és időzítőt köt rá, már nem is volna érdekes...


A magam részéről, noha tudom, hogy ez így nem igaz, maximálisan helytállónak tartom ezt az általánosítást. Mert ha ők nem érzik szükségesnek az elhatárolódás, akkor én minek vacakoljak vele?

2008. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Mind addig amíg nem fejted ki,hogy mire alapozod a kérdésed egyszerű provokációnak tekintem és ennél többet nem reagálok és kérek mindenkit, hogy várjuk ki mit akart ezzel a kérdező. Mert itt csak a mocskolódás fog menni és nem az ész érvek. Mert az általánosítások erre jók.
2008. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
85%
Nem rendbontók.Ismereks sok fideszest és pont, hogy széles látóókörűek és intellingensek.A kormány és a szocik kenik rájuk a vandálkodásokat, ami mostanság megy.Engem ez a középkorra emlékeztet, amikor az egyház mindenre rákiáltotta, ez a sátán műve.Szimplán általánosítassz a kérdéses meg buta és provokáció.Nem érdekel ha lepontozol majd a jóérzésű és magukat átvágni nem hagyó igaz magyarok adnak pontot.
2008. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
26%
Én például jó érzésű és igaz magyar vagyok anélkül is,hogy a csúzliszájú majomra szavaztam volna.Az általánosítás pedig szerintem is helytálló addig,amíg Orsós Úr nem hajlandó elhatárolódni a csőcseléktől.Persze miért is tenné,hiszen kellenek neki a szavazatok.
2008. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért írom ezt, mert a Fideszesek mennek verekedni, dobálózni és rendet bontani. Elismerem hogy van sok jó és intelligens Fideszes. Abból van elegem, hogy mindenki a MSZP-t hibáztatja meg csak azt lehet hallani hogy milyen rossz a mostani kormány.
2008. nov. 7. 15:16
 10/17 Hintalow ***** válasza:
89%

Figyelj: mutass egy olyat a történelemben, amikor a nép az éppen hatalmon lévő párt/uralkodó/rendszer nevét és eszméit skandálva tört-zúzott. Ugye, hogy nehéz? Azért a fidesz nevében teszik,a mit tesznek, mert most ezzel lehet a legjobban lázítani.

Ha most történne egy hihetetlen csoda, és egyik pillanatról a másikra megváltozna az itthoni helyzet (mint a mesékben, amikor kívánnak az aranyhaltól) a nép, az istenadta nép ugyanúgy kivonulna, és ugyanezt csinálná a másik párt nevében "csak" mert a másik lenne hatalmon.

És az egészben az a legjobb poén,az hogy még a vacsorámban is le merném fogadni, hogy a rendbontók nagy része ugyanaz lenne, mint most. Mert nekik csak ok kell, tökmindegy ki van hatalmon. (szerintem azt se tudják, hogy mit akar az egyik párt, és mi a programja a másiknak)

2008. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!