Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek a tünetőktől?...

Ti nem féltek a tünetőktől? Egyáltalán meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
A szüleimnek a Kossuth térnél van egy kávézója, ahove be szoktunk gyakran ülni a barátnőimmel suli után, de most félek, hogy mi lesz, ha ez a tüntetés huzamos ideig eltart, mert nagyon félek tőlük. Lányok vagyunk, nem hiszem, hogy meg tudnánk magunkat védenii... Szerintetek meddig tart, januárban már nyugalom lesz?
2018. dec. 16. 10:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki a saját maga életének a kovácsa és ezt látom példaként is, úgyhogy értem biztos nem.
2018. dec. 16. 11:33
 22/29 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező

Szerintem a kérdésedre adott válaszokból is láthatod, hogy van mitől tartanotok.

Félni nem kell, csak az anyagi dolgokat kell félteni, mert mindennel megpróbálkoznak, csak balhé legyen.

Amúgy amíg ilyenek szövegelnek, mint amelyik válaszoló lámpavasazik, addig jó az óvatosság.

De nem fog sokáig tartani. Semmiképpen nem addig amíg a fidesz lemond, mert olyan nem lesz. Próbálkoznak, még pár napig ki fognak menni, de egyrészt hiába próbálják hergelni a rendőröket, nem fognak visszaütni és így nem lesz médiacirkusz belőle, másrészt mivel eredménytelen lesz, nem fognak újabbak csatlakozni hozzájuk és lassan elhal az egész. Majd tavasszal kezdik újra amikor újabb parlamenti időszak lesz.

2018. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg el fog halni és köszönöm a hasznos választ. Így békés karácsonya lesz mindenkinek. :)
2018. dec. 16. 11:36
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mentek egy másik kávézóba...csak nem tietek a smúz? Üzenem anyádéknak hogy borzasztó kényelmetlenek a székek és drága, de cserébe jellegtelen a kávé :D
2018. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell félni, nem fognak bántani.

Inkább tüntess te is! :)


[link]

2018. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23%

Vigyázz szerintem, mert a tüntikézők most nagyon begerjedtek és mérgesen tüntiznek, kitöltik a kukákon a bosszújukat, meg a rendőrökön, mert azt hiszik, nekik mindent szabad.

Biztosan nem engedném oda a gyermekem.

2018. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%
Napi boldogság. Az nem befolyásolja,hogy majd pár év múlva rommá dolgozhatod magad a mai törvények miatt? :D
2018. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
A magam ura leszek és nem is szeretek politizálni, de annyit erről, hogy nem ez az elintézi módja a dolgoknak, most volt néhány hónapja a választás, ahol felmosták a többi párttal a padlót, ezt az emberek akarták. Meg aztán szerintem ez úgyis teljesen értelmetlen, csak mások nyugalmát zavarják, biztos jó sok szabadidejük van.
2018. dec. 16. 20:00
 29/29 anonim ***** válasza:
83%
De naív vagy
2018. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!