Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiket választanátok? Azt,...

Melyiket választanátok? Azt, hogy emeljék a fizetéseteket, de továbbra is 8 órában kelljen dolgoznotok, vagy azt, hogy csak 6 órát kelljen dolgoznotok, de ugyan annyit kapjatok, mintha 8 órában dolgoznátok?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdezem, akik gyárban vagy nehéz fizikai munkát végeznek. Mert aki 8 órában elüldögél, és vígan veszi a 8 órát, az persze, hogy a fizetésemelést fogja kérni. Ezért azokra a véleményekre vagyok kíváncsi, akik komolyabb, nehezebb munkát végeznek.


Mert szerintem még ez a 8 óra munka is sok akkor, ha az ember nehéz fizikai munkát végez! Főleg, hogy sok munkahelyen idős emberek is dolgoznak, mert pl. csak ott tudtak elhelyezkedni, és dolgozniuk meg muszáj. Én a fizetésemelés helyett azt választanám, hogy csak 6 órát kelljen dolgoznom, de ugyan azt a pénzt kapjam, mintha 8 órában dolgoznék. és sokkal jobb lenne a teljesítményem, sokkal jobb lenne a munkakedvem, sokkal jobb lenne a napom, többet tudnék a hobbijaimmal foglalkozni. Ti hogy vagytok ezzel?


2018. dec. 9. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
6 óra
2018. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!