Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma miért van tanítás az...

Ma miért van tanítás az iskolában?

Figyelt kérdés
Elvileg ma a december 24-ét pótolják be,ami már amúgy is a téli szünetre esne,nem?
2018. dec. 1. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ma munkanap van? Ezt most hallom először.
2018. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert ha a szülőknek munkanap van, hová teszik a gyereket? Így megoldott a felügyelet.
2018. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért január elején hová rakják a gyereket,amikor még tart a szünet,de a szülők már dolgoznak?
2018. dec. 1. 08:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is igaz, de a legtöbb szülő inkább januárra veszi ki a szabadságát, ha választani lehet. Vagy ha hamarabb megy vissza, mint ahogy a gyerek sulija kezdődik, könnyebben talál egy épp szabadságon lévő rokont, akire bízhatja a gyereket. December a karácsonyi időszak miatt elég forgalmas, sok munkáltató nem is ad szabadnapot.
2018. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
“triatloni emlékfilmet mitogatnak” úgy tűnik pont rád fér: Trianon ;)
2018. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 9.osztályos, 15 éves nem használ olyan szavakat, hogy "neofasiszta orbán bérenc". Kicsit kamus.
2018. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom,hogy december 1-jén a december 24-et,december 15-én pedig a december 31-et dolgozzák be.


Na már most ezek amúgy is szünnapra esnek az iskolásoknak.


Az meg nem igazán érv,hogy "hová tegye a gyereket".

A többi szünetben hová teszik a gyereket?


Ráadásul lefogadom ezeken a napokon a legtöbb helyen szerintem rövidített órák vannak.

Csak a látszata meglegyen,hogy oktatnak is valamit.

Haszna semmi.

2018. dec. 1. 09:32
 8/15 Andizsuzsi ***** válasza:

"Miért január elején hová rakják a gyereket"


Az is elég gond sok szülőnek, de 3 nap plusz szabadságtól így megkímélődtek. Ezen kívül a tanév rendjében meghatározott számú tanítási napnak kell lennie, úgy vannak a szünetek kiszámolva, hogy ezt a 3 napot figyelembe vették. Ha nem kellene menni, akkor ennyivel rövidebbek lennének a szünetek.

2018. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#1 Igen, ma munkanap van! Be kell menni dolgozni, mert ledolgozzuk az egyik hosszú hétvégét!
2018. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
17 éves vagyok! És már nincs vetítés! És a fél osztályom anarchista és mindenki szinte így így beszél, már nincs az, hogy fiatalik nem értenek a politikához, ez a 21, század haho
2018. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!