Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha április 8-án megvédtük a...

Ha április 8-án megvédtük a hazát akkor miért nyomják még mindig folyamatosan a migráncsozást?

Figyelt kérdés
Minden fideszes oldalon minden második hír a migráncsok erőszakoltak, gyilkoltak, robbantottak. TV-ben a hírek fele ugyan ez. Szerintem ez már kicsit azért nevetséges. Ilyen buták az emberek hogy ezt nem unják még és el is hiszik? Nyert a fidesz, megvédtük a határainkat, akkor minek nyomni még mindig ezt a hülyeséget? Nem mindegy nekünk mi van a hanyatló nyugaton?
2018. nov. 26. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Takács Zs5!

Értem hogy nem érted... :)

Ha már a dátumra hívtam fel a figyelmet (bár másik hozzászólónak "átjött" az irónia...)

erre: [link]

gondoltam.

Ha így érthetőbb vagyok nagyon köszönöm neked.

Neked mi a véleményed?

2018. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#11

Még mindig nem értem, hogy mi ez az időutazásos megjegyzésed. Van egy ügy ami 2014-ben kezdődött és most újra szó van róla.

Netán tilos olyasmiről beszélni, felhozni ami régebben történt? Mi is van akkor a Tiborc féle világítással meg a 30 évvel ezelőtti soros ösztöndíjak témájával?

2018. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Budai Gyula 2010 novemberében Papcsák Ferenc elszámoltatási kormánybiztos lemondását követően vette át az elszámoltatási és korrupcióellenes feladatokat.

Az azt következendő években csak ezzel kellett foglalkoznia.

Most azt nyilatkozza:A LEGNAGYOBB KUDARCOM AZ, HOGY GYURCSÁNY FERENC MÉG NINCSEN BÖRTÖNBEN."

A jelen politikai és jogi helyzetben amit a Nikola Gruevski körül kialakított zavaros állásfoglalások gerjesztettek, Budai Gyula visszatér és egy általa (többnyire) sikeresnek nyilvánított elszámoltatás után ismét Gyurcsány Ferenc köreit kéri számon.

A mostani cikkben arra hivatkozik hogy ..." Gyurcsány-család bolgár üzleti partnerei, a Vaszilev-házaspár ellen nemzetközi körözést adott ki az Interpol, akik közel 600 milliárd forintot loptak el.".Ez valóban így van.De ez a tény kb.2014-es.

Segítettem a gondolataim megértésében?

2018. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Addig amíg Morvai Krisztina is sorosozik meg gyurcsányozik, a Fidesznek ellenségkép kell. Meg a magyaroknak gyűlölni valakit.
2018. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!