Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy az...

Nem felháborító, hogy az olimpikonok életjáradékát megduplázzák? A dolgozó ember meg örüljön az öt-tíz százalékos emelésnek? Megint az ingyenélők járnak jól.

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 10:17
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Majd én meg mondom. Sehogy. Farkas Péter egy rohadt drogtermesztő nem több. És sorolhatnám.
2018. nov. 25. 13:53
 32/41 A kérdező kommentje:
Nekem azért szar a fizetésem, mert az én fizetésemből sok adót vonnak le, hogy sok ingyenélőnek többet tudjanak adni.
2018. nov. 25. 13:55
 33/41 anonim ***** válasza:
95%

"Az olimpikonok átlagon felüli fizikai képességekkel rendelkeznek, te meg nem."


Láttuk "Írástudó" köztársaságielnök PHD palibácsi képességeit. Normális országban már rég földönfutó hajléktalan lenne...

2018. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
16%

"A parlamenti képviselők nagylelkűen megszavazták maguknak a fizetésemelés..."

2018. júl. 17.


" Aki egy állandó bizottság tagja, az az alapilletményének 1,2-szeresét, aki legalább két testület munkájában vesz részt vagy a törvényalkotási bizottságban foglal helyet, az alapilletmény 1,4-szeresét kapja. A frakcióvezetők az alapilletmény kétszeresében részesülnek, helyetteseik annak 1,7-szeresében, de helyettesi díjazást csak minden megkezdett huszonöt tag után egyszer fizet az Országház. Az Országgyűlés elnöke az alapilletmény 2,7-szeresét kapja, alelnökei annak dupláját, míg a jegyző és az Interparlamentáris Unió Magyar Nemzeti Csoportjának elnöke juttatását 1,7-szeres szorzóval számolják."


Ezektől sajnáld, ezek az igazi paraziták.

2018. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Ők, és a sportolók. Meg a bünözők. Méghogy pénzt kapnak a rabok a körülményeik miatt. Ki mondta hogy bűnözzenek?
2018. nov. 25. 14:32
 36/41 mindentudó99 ***** válasza:
19%
Kérdező miért nem viszel véghez olyan tettet hogy téged is jutalmazzanak ? Nem muszály sportolni. Kaphatsz Kossuth díjat is szinészként vagy előadóként. Ezért is jár pénz. De azért tenni kellene ugye az már nem . Mert se akarat se tehetség. De az irigység az megy.
2018. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
54%
Nem irigylem. És ez a bőkezűség az én adómból megy cica. A kórházakban meg kesztyűre sem futja.
2018. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 peca1000 ***** válasza:
31%

Inkább az olimpikonok kapjanak magasabb pènzt ( megdolgoztak érte, eredményt mutattak fel), minthogy ezel a falábú, nulla sikert felmutató focisták évi 500 MFt-ot fejenként.


A focisták 1 hónap alatt kapnak annyit, mint ők fél életük alatt.

2018. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 mindentudó99 ***** válasza:
Ez is elcsépelt hogy a te adódból. Minden abból van . Én is mondhatom az én adómból csak ne újítgassanak metrókat. Hisz az ország lakosságának nagy része nem is használja. Én meg főleg .Dobják össze a Budapestiek. De én nem mondok ilyen blődségeket.
2018. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
9%

#32 Mivel nem te vagy az egyedüli adózó az országban, ezért nem azért szar a fizetésed, hanem mert szarul keresel.


Mindenki adózik, így a hasonlítási alapod nem lehet ez, hogy mert te adódból levonnak ennyit meg annyit és ezért gyenge a fizud.

2018. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!