Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt esetleg valaki aki...

Van itt esetleg valaki aki Felcsuton lakik es esetleg ismerte gyerekkoratol meszaros lorincet? Es tudna hiteles dolgokat meselni a meggazdagosasarol, nem pedig elferditett hireket amit az ujsagok probaljak bemocskolni.

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Több értelme lenne ezt beírni az üzlet kategóriába mintsem a politikaiba
2018. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
A hiteles az az hogy Orbán haverja, és benne tartja a sokmilliárd közpénzt, mert az mégiscsak felháborítóbb lenne ha a miniszterelnök lenne a multimilliárdos. Mészáros egy báb, egy stróman, semmi több. Az a pénz nem az övé, hanem a magyar és uniós állampolgároké.
2018. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Én ismerem. Egy dingatök volt gyereknek is. Az iskolában folyton elkunyizta a reggelim, anyám már külön készített neki is mert tudta hogy megeszi előlem. Később vizgázszerelő szakmunkásnak tanult és egy csatornában láttam utoljára. Én teljesen más pályán mentem tovább, nem lettem oligarcha de van egy tisztességes hivatásom és munkám.
2018. nov. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!