Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt a legnagyobb...

Melyik párt a legnagyobb esélyes a kormányváltásra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 19:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem önállú, hanem önálló. (Freudi elszólás...) :)
2018. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

Ötletekkel

Dolgozó

Önkéntes

Népünk


ÖDÖN. XD


A magyar emberek eddig elfolytott kreativitását szabadítaná fel és az országot is a félelem nyomása alól.


Mérnökök, iskolák, tanulók, és minden ember ötletét szeretettel várják akik az országért is gondolkodnak.


A turizmust páratlan épületek, szórakoztató központok, és további egyedi fantáziadús ötletek megvalósításával, A MAGYAR ÉLMÉNY létrehozásával az Európai szintet túlszárnyalva az egekbe repíti. Ez bőséges pénzforrást és figyelmet eredményez nem csak európában de az egész kontinensen. Letördelik a Magyar szellemi értékek börtönének lakatait.



Mekkora duma mi? XD


Amúgy passz.

2018. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%
Én a kis százalékra megyek úgyhogy megköszönöm a lepontozást! El akarom érni a fideszes átlag IQ-t az 1-et!
2018. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsére elég kevés rá az esélyük. Hajrá Fidesz! :D:D:D
2018. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

ÖDÖN király.

ÖDÖN nyerhet.

Te szavaznál Ödönre egy modern és gazdag országért?

2018. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Pedig azt hittem vicces lesz. :(
2018. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

2022-ben tuti, hogy a Fidesz nyer. 3 millió szavazója van és ha ebből 2 milliót (ennyit minimum kap majd) megtart akkor már nyert ügye van.

De nem kerülöm ki a kérdést. Mszp-Párbeszédet mondom. Lehet, hogy viccesen hangzik de a többi pártnak még náluk is kevesebb esélye van. A Mi Hazánk jónak tűnik de max 5-8 %-ig tud felmenni.

2018. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ez nem tuti. :'D xD
2018. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos be kell látnunk, hogy csapnivalók a magyar ellenzéki pártok. Bár hozzáteszem, hogy ebben nem csak a pártok, hanem a szavazók is hibásak.

A jelenlegi palettán az MSZP-Párbeszéd a legerősebb. A Jobbik elkezdett gyengülni, pár hónap és a közvéleménykutatásokban is meglátszik majd. A többi pedig említésre se méltó.

2018. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a Mi Hazánk.

Most indult, persze, hogy nem nagy, de sok függ a jövőtől, mivé fejlődik.

Orbán nagyon profi és szerintem keményen dolgozik, én tisztelem is, jó miniszterelnök, de sok minden nem tetszik a mai közéletben, így figyelem a Toroczkayt és eddig nem is rossz a hozzáállása.

Alapból baloldali lennék pedig, de ahhoz kellene egy baloldal is, mert ezek nem azok, így marad ez a kettő, ami számításba jöhet.

2018. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!