Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy a nemzetvagyont elkobozzák egyszer azoktól akik és amivel megkárosították a MAGYAR NEMZETET és, felelni fognak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ez a meghunyaszkodas es a szonyeg ala sopres orszaga...
2018. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha tovább tudnak erősödni a szélső jobboldaliak, akkor igen. Viszont akkor a kis szart még nagyobbra fogjuk cserélni!
2018. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy akik Trianont intézték sosem fognak megfizetni
2018. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

a trianon helyett nekem jobban faj a mostani felemelkedesi lehetoseg elmutyizasa...


lengyelorszag, csehorszag, szlovakia stb mind elhuztak mar mellettunk

2018. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. A szocializmus alatt nyugatra csalt-lopott-sikkasztott pénzeket nyomtalanul utalták ide-oda. Szinte lehetetlen kideríteni. De nem szabad feladni.
2018. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én elképzelhetőnek tartom, hogy az jön ki az egyenletből, hogy Mészáros Lőrincet egy szép napon pénzteleníti a rendszer és mars a börtönbe 700 évre. Sok ilyen volt már, főleg afrikai államokban.
2018. nov. 3. 17:40
 7/16 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a pénz legnagyobb része jogszerűen került hozzájuk.

Ha egy kiló kenyér 300 forint a boltban és én azt mondom neked, hogy adok érte kétezret eladod nekem ?

Aztán kit csukjunk börtönbe ? Aki kifizette a 2000 forintot vagy aki leszállította a kenyeret kétezerért.

Szerintem az a hibás aki hajlandó volt 2000 forint állami pénzt fizetni a 300 forintos kenyérért. De tőle milyen pénzt tudsz behajtani, elkobozni ?

2018. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező nagyon el vagy varázsolva.

Akik ellopták a nemzeti vagyont, azoktól már régen megpróbálták visszaszerezni - sikertelenül. Ezért nem került börtönbe a 2002 előtti politikai elit jó része sem, miközben szinte fillérekért adták oda az állami vagyont idegeneknek vagy éppen ellenkezőleg, haveroknak. Ezért nem került gyurcsányod sem börtönbe a mutyizásai miatt, ahogyan ezért nem sikerült scak a Csillebérci tábort visszaszerezni a sok-sok mindenből. Ezért nincs a mai napig felelőse a vörösiszap-katasztrófának, mert büntetlenül adhatták el azt a céget is akkoriban és még a vállalt kötelezettségüket sem kérték rajtuk számon, hogy megszüntetik annak az iszapnak a tárolását.

Mészároson akarsz elégtételt venni, de eszedbe nem jut Bajnai, gyurcsány, Kóka, vagy Surányi György, aki a magyar aranytartalékot adta el MNB vezetőként.

Nem jut eszedbe számon kérni azokat, akik eladták a MOl részvényeket, a MALÉV-et, a neves állami cégeket, cukor és cementgyárakat, közmű szolgáltatókat. Majd ha ezekért a felelősöket számon kérték, akkor lehet majd olyanok után is menni, akik a jelenlegi üzleti életben szerzik a vagyonukat.

2018. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8

Majd meglátjuk, mi lesz a vörösiszapperrel most másodszorra.

2018. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

Kéz kezet mos. Jogfolytonos gazemberség ami ebben az országban meg.

2018. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!