Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Schmitt Pál a létező...

Miért Schmitt Pál a létező legalkalmasabb jelölt köztársasági elnöknek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint egy beragadt, olajozatlan motor hangjához hasonlító, töketlen alak.
2010. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert hűségesebb a fideszhez, mint Sólyom. És nem ért szakmailag az alkotmányozáshoz.
2010. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert ő nem fog szarakodni és hezitálni mikor a Nagy Vezér szívességet kér majd tőle, és szépen aláírja majd azt az alakotmánymódosító nyalatkozatot is, amely MO köztársasági elnökét a legnagyobb hatalommal felruházza. Természetesen úgy lesz elintézve hogy az elnök úr a Zorbán lesz, akit a nép közvetlenül meg is választ majd, hiszen jelenleg nincs egyetlen alkalmas személy a jelenlegi garnitúrából aki képes lenne megdönteni ezt a hatalmas Orbán népszerűséget.
2010. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Még mindig jobb, mint egy beragadt, olajozatlan motor hangjához hasonlító, töketlen alak."


- Nem azt kérdeztem, hogy minél jobb. (és nem is Sólyom Lászlóról szól a kérdés; én se szeretném őt) De ha Te csak így tudod értelmezni a kérdést, akkor neked átfogalmazom: "Miért nincs Schmitt Pálnál alkalmasabb jelölt köztársasági elnöknek?"

2010. jún. 24. 23:18
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem a legalkalmasabb, hanem a legvalószínübb. És azért, mert a Fidesznek egy bábura van szüksége, nem pedig egy pártok felett álló, gondolkodásra és önálló döntésre képes államföre.
2010. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jobbikos, sőt sztem Morvai Krisztina nem egészen 100as, de Sólyom L. olyan, mint valami élő hulla, Schmitt Pál egy igazi díszsváb, aki mellesleg teljesen alkalmatlan a posztra, úgy hogy marad Hisztina.....bár nem igaz, hogy nem tudnak már egy értelmes jelöltet találni erre a tisztségre.....
2010. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Most nem az a kérdés, hogy ki alkalmas, hanem hogy ki jön be a Fidesz számára, ez minden párt esetében így van. (első voltam)
2010. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
sztem nem ő a legalkalmasabb, örülnék ha a Sólyom maradna
2010. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert pártkatona.
2010. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 jamesbond ***** válasza:
53%
Sportember, és biztos nem kap gerincsérvet. :) Gerincferdülést sem :)
2010. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!