Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lépünk már ki az EU-ból?

Mikor lépünk már ki az EU-ból?

Figyelt kérdés
Gazdaságunk szárnyal, magasan a leggyorsabban fejlődik egész Európában. A bérek az egekben, csak az nem talál munkát aki nem keres, minden szakmát bőkezűen megfizetnek. Miért nem lépünk ki, az EU csak lehúz, mivel be kell fizetni pénzt a szegényebb országok felzárkóztatására, a kerítést meg le akarják bontatni. Ilyen ütemű fejlődés mellett néhány év és lehagyjuk Svájcot.
2018. okt. 29. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezt mind az M1-en hallottad?
2018. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Miss Endzsi ***** válasza:
65%
Állj le a tv nézéssel. Nem neked való.
2018. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Én is támogatom a kilépést, de sajnos ez jelenleg nincs terítéken. Csak két párt támogatja, a Munkáspárt, és a Mi Hazánk Mozgalom, de sajnos túl kicsik. Szerintem az lenne a jó, ha a Fidesz, a Munkáspárt, és a Mi Hazánk alkotna egy koalíciót. Így már talán rá tudnák beszélni Orbánt, hogy kilépjünk.



A 80-as években jó volt élni, a 90-es évekre történt egy visszaesés, de a 2000-es évek eleje megint jó lett, aztán amikor beléptünk az EU-ba, és ezzel együtt hatalomra került az EU-mániás Gyurcsány megint megindultunk lefelé a lejtőn.



Egyértelmű, hogy Orbánnak és Thürmernek kéne vezetnie az országot, és ki kéne lépnünk az EU-ból. Gyurcsányhoz képést még Medgyessi is tűrhető volt.

2018. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Miss Endzsi ***** válasza:
39%
Sose fog innen eltűnni, másban nem tudja örömét lelni.
2018. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha kilépünk akkor nagy kárt tennénk a gazdaságban, mert hírtelen piaci szerződéseket kéne kötnünk, de mivel kiléptünk, ezzel egy embargot is adhatnának nekük és nem lenne hova exportálni. Gondolom nem kell mondanom, hogy az európai szabad piac miatt írtam ezt le. Továbbá ezt kár bevallani, jelenleg az ország kevesebb, mint egyharmada adózik, ezért is van 27%os áfa, mert ez jelenti az elsődleges bevételt az országnak, nem pedig az adók. Én is euroszkeptikus vagyok, de reálisan próbálom megoldani a problémákat, és ami most megy a tvben a gazdasági növekedéseől az propaganda, mint a soros terv.
2018. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

#4

Szerintem a 3-as is bevett valami tudatmódosító sz*rt :)

2018. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

#6: "ezért is van 27%os áfa, mert ez jelenti az elsődleges bevételt az országnak, nem pedig az adók"


Te azt tudod egyébként, hogy az áfa is egyfajta adó?

2018. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

8


Általános forgalmi adó


Igen tudom, de ha van egy céged, akkor még azután is kell adózni, a benne lévő emberek után is, és van az a jó fajta éves adóbevallás. Mellesleg még ott van a személyi jövedelem adó ahol már az adót adóztatják meg.

2018. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

értem én hogy trollkodsz :D


A szomorú az hogy a fidesz szavazók fele ezt csont nélkül beveszi, hiszi, terjeszti, és mint az inkvizítorok kiirtanák akik nem ezt az agy mosott baromságot hajtogatja.

2018. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, állj le a drogokkal, mert ilyen durva hallucinációknak súlyos következményei lesznek! :P
2018. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!