Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kásler Miklósnál alkalmatlanab...

Kásler Miklósnál alkalmatlanabb miniszter volt Magyarországon a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#7, #9, #10

"Honnan tudod milyen miniszter Kásler Miklós? Még csak most kezdte el a munkáját."

Szerintem egyértelműen leírtam már a véleményemet. Kár, hogy nem vagytok képesek az értő olvasásra és arra, hogy pár sorral feljebb megtaláljátok.

Attól, hogy tgt megismétli a már megcáfolt hazugságot a szívsebészes sztoriról, még nem lesz igaz. És ettől nekem még ugyanaz marad a véleményem, mint pár perccel előtte.

Egyéb kérdés?

2018. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
John, igazad lett...
2018. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy Kásler mióta miniszter és ahhoz képest mennyi baromságot sikerült tennie, mondania, megelőlegezhetjük, hogy nála rosszabb eddig még nem volt. Most már csak az a kérdés, hogy mennyivel lesz rosszabb, mint eddig bárki.
2018. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Ja, Takács, megértem, hogy számodra elegendő, ha egy kormánytag letagad egy vádat. Nekem kevés. Te ezt úgy fordítod le, hogy másképp történt. Én úgy, hogy nem vállalja érte a felelősséget.
2018. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!