Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti tudtok róla,...

Fideszesek! Ti tudtok róla, hogy megszűnt a lakástakarék támogatása?

Figyelt kérdés
Most néztem, sem az origo sem a 888 nem hozta le. Legalábbis keresőjükben nem találtam. Aki csak ezeket a médiákat nézi lehet még nem is tudja?
2018. okt. 27. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Csak az új szerződések támogatása szűnt meg. A régiek változatlanul megkapják, ergo nincs semmilyen tájékoztatási kényszer...
2018. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Attól, hogy te béna vagy, és nem találod meg a híreket, azok még ott vannak.


[link]


[link]

2018. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elismerem, hogy én voltam a béna. Lakástakarékot írtam be.
2018. okt. 27. 11:35
 4/10 Pro Patria ***** válasza:
0%

Jéé? Megint kiderült, hogy úgy minősítik a média egyik szegletét, előre letett sztereotípia szerint, hogy nem is találkoznak vele?

Volt már ilyen az M1 esetén is, hogy miért nem tudósít valamelyik akkor épp aktuális helyzetről, és hallgat róla, míg be nem linkeltem, hogy de, élőben.


Megjegyzem, sem Origót, sem 888-at nem olvasok rendszeresen, előbbit csak ritkán, egyszer-egyszer, ha elémdob valami olyat az ajánlás, utóbbit egyáltalán.

2018. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Igen béna voltál és rosszindulatú.


Miből gondolod, hogy egy Fideszes, csak az origo és 888 at olvassa?

Attól, hogy te csak az ATV,RTL,Index háromszögben élsz egy fideszes még lehet jól tájékozott és széleslátókörű...

2018. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%

Nem szűnt meg, ez csak rosszmájú propaganda. Nem kell mindent elhinni, a megkötött szerződések élnek tovább.

Soros embereinek kétségbeesett próbálkozása a rémhírek terjesztése. Mindenhol ezt csinálják.

2018. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

"Nem szűnt meg, ez csak rosszmájú propaganda. Nem kell mindent elhinni, a megkötött szerződések élnek tovább."


Aha...és ha lehárnak, lehet újat kötni? Lesz hozzá állami támogatás?

Jól mondod, nem!

Akkor?

2018. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

A kérdés szerintem provokáció, mivel nem szűnt meg!

Gyurcsány aki elvette a 13. havi nyugdíjat, tandíjassá tette az oktatást, fizetősség az egészségügyet, családi pótlékot megnyírbálták a szocik.

A nemzeti kormányunk bővíti a segélyeket, mert nem a saját zsebüket tömik!!

2018. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, röhöghetek hangosan?
2018. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem jár rá semmilyen támogatás vagy kamat. Magyarul elérték, hogy ne érje meg. Most járt le a szerződésem, hosszabbításra semmi sem jár. Állami támogatás nulla....

Esélyem sincs lakásra. Olyan mintha a bankszámlán gyűlne a pénzem.

Gusztustalan húzás egy gusztustalan párttól!

A Csok nem segít. Először talán kellene egy biztos pont, hogy azt mondjam akarok gyereket.

2018. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!