Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most Magyarországon jólét...

Most Magyarországon jólét van. Miért nem örültök neki, ahelyett, hogy politizálnátok?

Figyelt kérdés
Tele vannak a boltok polcai mindenféle finom ételekkel. Az internet tele van a legjobb zenékkel és játékokkal. Ha szexre vágytok, a legtöbb örömlány (és örömnő) teljesíti a fantáziátokat tízezerért. Ennél több mégis mi kell? Hódoljon be az ország a nyugati USA-féle SJW-feminizmusnak?

2018. okt. 26. 00:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Ha jó lét van Mo-n akkor miért nem újjítják az emberek fel a házaikat.


Menj végig egy falun vagy egy városon. Olyan részén ahol a házakat 60-90-es években építették. A 10 házból 1 lesz felújítva, a legtöbbhöz 30 éve hozzá sem nyultak.

Miért????? Mert jó lét van?


Németországban élek, itt ha végig mész bármely kisfalun vagy városon egyetlen egy ház sincsen lepukanva, minden házra a gazdájának van legalább 10 évente egy kisebb összege, hogy rendbe hozza.


Aztán horvátországon kívül hol látsz magyar túristát? Talán egy két görög vagy olasz városban még és ennyi. Ha jó lét van, miért nem utaznak Kanári szigetekre, miért nem mennek tengerjáró hajókkal, vagy mennek karib térségbe a magyarok?

Mi évente 1-3x utazunk nyarlni, és ahova az átlag német eljut oda kb évente 1 magyar, az is a legolcsobb szállásra...

2018. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

"Az internet tele van a legjobb zenékkel és játékokkal. " Semmi köze a "jóléthez"

"Ha szexre vágytok, a legtöbb örömlány (és örömnő) teljesíti a fantáziátokat tízezerért. " nem lehetsz túl igényes...

Amúgy 200,000 forintot nem éri el az átlagbér úgy, hogy 100k egy átlagos albérlet

2018. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

"A több autó szerintem azt mutatja, hogy emelkedik az életszinvonal és egyre többen engedhetik meg maguknak ezt a luxust."


Inkább azt mutatja,hogy mivel 3 műszakban dolgoznak az emberek nem elég egy családba 1 autó,mert nem mindenki reggel 8-ra jár dolgozni 16-ig.

Ez nem luxus,inkább kín,szerintem.

Azért jársz dolgozni,hogy fenntartsd a sok autót.

2018. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
#13 vagy azért kell, mert a tömegközlekedés egyre használhatatlanabb
2018. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

Jólét van? Tévedés!

Az emberek nem nagyon tudnak megtakarítani, annyira alacsonyak a bérek, hogy elköltik élelmiszerre és rezsire és ennyi.

A polcok tele vannak mindenfélével, de a többségnek ez csak álom marad.

Nagyon sok a rossz, felújításra szoruló ház minden városban, faluban.

Az utakat nem javítják, borzalmasak.

Egy új autó 8-10 millióba kerül.

Ha régit veszel, 300 ezerért, akkor rákölthetsz évente legalább 100-200 ezret, annyiszor elromlik.

Nagyon sok ember él máról holnapra. Egy szűk réteg engedhet meg magának többet, de a jóléttől igen messze vagyunk.

2018. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
BAZ megyében lakom, nem tudom értelmezni a kérdést.
2018. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
használt 300 ezres autó évente elromlik? nem. egy uj auto meg 10 millio? hol elsz te. a legtobben ezekkel a par szaz ezres hasznalt kocsikkal rohangalnak. 2-3 millios autok azok ritkabbak. De akkor ezek szerint az a jolet hogy veszel egy draga kocsit ami egyben az eleted csucspontja is? kulfoldon meg segedmunkaval is osszekaparsz egy millas kocsira par honap alatt.
2018. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

A "vicc" az hogy nem vágja senki, hogy a "kérdező" egy óriási troll...(vagy humor nélküli provokátor)


Ha máshonnan nem, már a "finom ételek" dumánál ki kellett volna derüljön mindenkinek.

Itt meg "komolyan" válaszolgatnak néhányan...

2018. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországon nincs jólét. Magyarországon nincs politizálás. A politizálás színvonala olyan szinten lesüllyedt, hogy értelmes dolgokra nem marad energia, csak a sz@rdobálás megy.
2018. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Drága 7-es!

"használt 300 ezres autó évente elromlik? nem. egy uj auto meg 10 millio?"


12 évnél öregebb autót kapsz 300 ezerért. Szerinted meddig bírja úgy, hogy semmi baja sincs? Elég nagy az ismeretségi köröm, nem én találomi ki, amit leírok.

10 millió alatt milyen új autót veszel? Suzukit? Azt én nem tartom autónak, mert gagyi, de egy Audi, Mercedes, BMW, Jaguar, 10 millió fölött van a Toyota, KIA, Opel modelleket meg 8 millióért tudod megvenni, ha veszel pluszban hozzá téli gumit , vagy tetőcsomagtartót, akkor az még plusz költség.

Ha régi kocsid van, de nem használod, akkor persze, hogy nem kell gyakran szervízbe vinned (gondolom, hogy nálad ez a helyzet), ha viszont naponta használod, akkor rámegy a gatyád is, mert midig lesz valami baja.


Akkor lenne jólét, ha 1-2 év munkaviszonnyal a háta mögött az ember tudna venni egy új autót, mert a munkáját értékelik, megfizetik. A bérek nálunk a béka segge alatt vannak. A kérdező valamelyik politikus, vagy annak gyereke, azt sem tudja, mit beszél.


Azonkívül, hogy ezzel nem értettél egyet, leírtad, hogy szerinted nincs jólét. Amit én is leírtam, ezzel kezdtem, Gratulálok! A szövegértés, az megy, csak nem neked.

2018. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!