Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik gazdagodtak meg a nemrég...

Kik gazdagodtak meg a nemrég beszántott lakástakarékokból?

Figyelt kérdés
Ugye volt a Fundamenta és az OPT, a többiek marginális szerepet töltöttek be. A Fundamenta vezetőit nem látom rongyot rázni (bár minden hiteles forrást szívesen látok a válaszokban), viszont Csányi tényleg hihetetlen luxust biztosított magának és sok fideszes haverjának, közöttük a miniszterelnöknek is. Ezek után tényleg nem értem, hogy miért hoztak törvényt saját maguk ellen.

2018. okt. 20. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#9

"7-es, meg lehet kötni csak nem jár rá 30%."

Milyen 30%???

Soha nem járt rá ekkora támogatás.

A havi befizetésre lehetett VAGY 30% támogatást kapni VAGY MAXIMUM 6000Ft-t!!!

Azaz ha havi 20000-t befizettél, akkor már megkaptad a MAXIMUM állami támogatást, a 6000Ft-t. Ennél többen NEM kaphattál bármennyit is fizettél be!

Aki pedig megkötötte MÁR a szerződését, az a szerződés szerint neki járó állami támogatást akkor is meg fogja kapni rá, ha a szerződése csak 9 év múlva jár majd le.

Senkitől nem vettek el semmit. Csak ÚJ szerződést nem lehet már kötni.

2018. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

#10

A pszichológiában az is ismert "jelenség", hogy ha valaki nem tud érvelni a maga igaza mellett - mert képtelen rá vagy mert nincs is érv amivel igazolni lehetne - akkor személyeskedni kezd ahelyett hogy beismerné tévedett.

2018. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Kedves Takács Zs5, ha ez nekem szól, kérném, hogy visszafogottabban válaszoljon, hisz én sem adtam ennyire felindult választ. A 30% támogatást természetesen úgy értettem, hogy ennyi volt az állami támogatás mértéke. Az, hogy mennyi lehet maximum, igen, évi 72.000, kivéve ha valaki több szerződést köt, tudom, mert a bankszférában dolgozom. Viszont annyit írtam csak, hogy a Fundamenta nem fog megszűnni (amit nem az Ön kommentjére írtam válaszul, hanem máséra) , de persze egyszerűbb személyeskedni :) A Fundamenta, Erste, Otp esetében várjunk egyelőre, hogy mit fognak kitalálni, mert nem hinném, hogy emiatt most lehúzzák a rolót. Lehet majd új szerződéseket is kötni, csak állami támogatás nélkül, gondolom más betéti kamattal, mint ahogyan eddig. Az értékesítés átmenetileg van csak felfüggesztve. Amiről nem tud pontos információt, addig ne írjon le hülyeséget. Köszönettel.
2018. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

#13

"Kedves Takács Zs5, ha ez nekem szól"

Mi?

Melyik válasz és melyik választ írtad te?

Ahogyan most is, pont úgy máskor is azzal kezdem, hogy kinek címzem a választ: ez a #13 válasznak ment. Néha törölnek kommentet és akkor csúszik a dolog, de most nem vettem észre ilyet. A #7-ben valóban dühösen szóltam, de mint jeleztem, az #5-nek szólt, az pedig nem te vagy.

Mivel bántottalak meg?

2018. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

"7-es, meg lehet kötni csak nem jár rá 30%."


Milyen 30%???


Soha nem járt rá ekkora támogatás."


Erre gondoltam. De az álláspontomat és válaszomat leírtam már.

2018. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de mégis mi volt ebben a felindultság vagy bántó dolog????
2018. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az, hogy tele van kérdőjellel és felkiáltójellel, számomra úgy jön le, mintha ezt kiabálva szegezné nekem, ráadásul, amit leírt, részben nem is igaz. ("Soha nem volt rá 30% támogatás), illetve olyan a stílusa, mintha ki akarna oktatni. Csak ennyi benne a bántó szerintem :) De mindegy, lépjünk túl rajta.
2018. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#7: Ja, a manyup pénzek is megvannak még, és mindenkinek saját nyugdíjszámlája van, ahogy az imádott fideszed ígérte, nem?
2018. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!