Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismerik be a fideszesek,...

Mikor ismerik be a fideszesek, hogy Gyurcsányék a válsággal sújtva is fényévekkel jobban kormányoztak, mint a Fidesz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 18:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
31%

"Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mintha kormányoztunk volna, ehelyett hazudtunk reggel, éjjel, meg este. "

gyurcsány ferenc


Szar dolog, hogy létezik az internet, ugye kérdező?

2018. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ez egy korrekt, egyenes beszéd volt, ne erőlködj, aki nem hülye megértette miről szólt. Az a baj, a tragédia amit akkor hallanánk, ha valaki felvette és kiszivárogtatta volna mondjuk Orbán úr és Simicska egy két beszélgetését. Abból mit lehetne idézgetni, te jó isten. :D
2018. okt. 17. 20:12
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát olyan jól tudott kormányozni hogy a válság előtt válságba kerültünk. Bár ennyival tényleg jobb volt hogy nem volt hogy az interneten nem irogatott ennyi szintetikust szívó egyén mint te kérdező
2018. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%

Még szerencse, hogy a fidesz nyert 2/3 al.


Jó elmélkedést én meg megyek tvzni.

2018. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Már mondtam, Orbán választási szoftverének, na meg a 49%-ból 2/3-adot csináló törvényének ehhez kicsit több köze van, mint a választói akaratnak. :DDD
2018. okt. 17. 21:04
 26/28 anonim ***** válasza:

"Már mondtam, Orbán választási szoftverének, na meg a 49%-ból 2/3-adot csináló törvényének ehhez kicsit több köze van, mint a választói akaratnak. :DDD"


Azzal ugye tisztában vagy hogy a listás mellett voltak egyéni jelöltek is amin 90% ban tarolt a fidesz. De akármilyen választási rendszer is lenne érvényben ha kétharmadot nem is de erős kormánytöbbséget szerzett volna. Az 5% os gyurcsányodból még akár mennyire is akarnád akkor sem lenne 50% os

2018. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A fideszesek és a beismerés az két külön univerzum. Te fideszes szájából soha semmi beismerőt nem fogsz hallani, maximum ha igazságszérumot fecskendezel beléjük.
2018. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"választási szoftverének,".


Hogy mivan?!? Választáson hús vér igazi emberek szavaznak. Ez nem a szoftverek versenye. Kissé félre tájékozódtál.

2018. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!