Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek idén is sokan...

Szerintetek idén is sokan fognak sorbanállni a Blaha Lujza téren a karácsonyi ételosztásnál?

Figyelt kérdés
Most a nyugdíjasok több mint tízezer forintos Erzsébet utalványt kapnak.Akkor is hosszú sorok lesznek karácsonykor a Blahán?Én még soha nem voltam a Blahán ételosztáson de ez nem azt jelenti hogy egyszer nem fogok én is ott állni.
2018. okt. 13. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha Magyarországon ingyen osztogatnak valamit, akkor ott biztos sor lesz.
2018. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán lesz még ételosztás a Blahán?Vagy azok akik évközben éheznek,karácsonykor is éhezzenek?
2018. okt. 13. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem éheznek azok máskor se
2018. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha a Blahán nem lesz ételosztás,lesz helyette máshol?Ez fontos kérdés legalább karácsonykor lakjanak jól a rászorulók
2018. okt. 13. 21:46
 5/5 anonim válasza:
Megint az lesz, hogy ha a történelmi egyházak osztogatnak ételt akkor arról egy betűnyit sem fogsz majd megtalálni egy híroldalon sem. De ha a hárekrisnások, Iványiék meg egyéb liberálisokkal szimpatizáns szekta oszt étel, akkor az garantáltan a 444, hvg stb címlapján fog szerepelni napokig óriás betűmérettel, bizonyítékként, hogy Magyarország a világ legszegényebb országa és illusztrációnak be lesznek vágva síró csecsemőkről fotók.
2018. okt. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!