Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kit érdekel...

Szerintetek kit érdekel jobban az egészségügy állapota? A fiatalabb vagy az idősebb generációt?

Figyelt kérdés

Elvileg az lenne a normális,ha az idősebbeket jobban,hiszen ők jobban rászorulnak az egészségügyre.


Viszont én nem tapasztalom a környezetemben,hogy ez annyira érdekelné az időseket.

Sokkal jobban kaphatóak a migránsozásra.


2018. okt. 1. 15:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De nemcsak vezető halálok,hanem az EU-ban is dobogósok vagyunk ezekben.


Nekem elég fura ez a válasz,hogy "úgy sincs sok hátra".

Ezzel az erővel fel is akaszthatja magát az ember holnap,mert úgy sincs sok hátra.

Egy fejlett országban nem hiszem,hogy a nyugdíjasok így gondolkodnak.

2018. okt. 1. 16:38
 12/16 A kérdező kommentje:
3-as talán te is azért gondolkodsz így,mert még nem voltál beteg...
2018. okt. 1. 16:41
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!

Elég idős vagyok, hogy reális véleményt mondjak.

A mai idősebb korosztály NEM beteges!

Ez a korosztály még nem volt szarból összerakva és agyonpátyolgatva.

Maximum beadja a rendelőben havonta az igénylését a vérnyomáscsökkentőjére, meg a vízhajtójára, esetleg kér fájdalomcsillapítót az ízületeire, aztán szevasz!

Amikor 86 évesen bekerülnek a kórházba, akkor már meg is halnak, akármilyen állapotban lenne az eü., mert valamikor, valahol csak meg kell halni.

2018. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Amíg csak beszélünk róla, hogy rossz, addig mindenki foglalkozik vele. Amint tenni kellene/lehetne valamit, akkor hirtelen senkit nem érdekel. Ki érti ezt...
2018. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az idősek közül a betegeket.


A fiatalok közül meg azokat, akik benne dolgoznak.

2018. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem tudom miről beszélsz. Én még időseket csak nagyon ritkán hallottam migránsozni. A bajaikról meg temetésekről beszélni viszont annál inkább
2018. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!