Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kit érdekel...

Szerintetek kit érdekel jobban az egészségügy állapota? A fiatalabb vagy az idősebb generációt?

Figyelt kérdés

Elvileg az lenne a normális,ha az idősebbeket jobban,hiszen ők jobban rászorulnak az egészségügyre.


Viszont én nem tapasztalom a környezetemben,hogy ez annyira érdekelné az időseket.

Sokkal jobban kaphatóak a migránsozásra.


2018. okt. 1. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy érdekli őket az eü is. De tapasztaltak, így tujdák, hogy azt mindig mindenki szidja, ott csodát művelni nem lehet (a világon sehol nem működik tökéletesen, nálunk gazdagabb országokban hosszabbak a várólisták), migráns ügyben viszont van játékterünk.
2018. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én ha nyugdíjas lennék,engem az egészségügy állapota érdekelne legjobban.
2018. okt. 1. 15:56
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Én nyugdíjas vagyok, de nem érdekel az egészségügy állapota, engem csak a saját egészségem érdekel - azzal meg semmi baj. Évente elmegyek kontrollra, ott megállapítja az orvos, hogy minden értékem optimális és egy évig nem találkozunk többet.


Egy idösebb embernek/nyugdíjasnak nem feltétlenül kell jobban orvos, mint sok fiatalnak, akik pár hetente bele akarnak halni egy megfázásba vagy hasonlóba.

2018. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oké,ez most van,de egy idős ember sokkal nagyobb eséllyel lesz beteg.


Másrészt már a középkorúaknál is elég ramaty sokaknak az egészségi állapota.

2018. okt. 1. 16:00
 5/16 A kérdező kommentje:
Magyarországon a vezető halálok a szív-és érrendszeri,illetve a daganatos megbetegedések.
2018. okt. 1. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Akkor nincs más hátra, érd meg azt a kort, és majd akkor igazold a saját elméletedet.


Én ha már nagoyn idős lennék, inkább az ország hosszú távú jövője izgatna, nem az én személyes sorsom, hiszen nekem már úgy se lenne sok hátra. Az eü-re költött pénz jó része nem más, mint a haldoklás meghosszabbítására ablakon kiöntött pénz. (Egyes becslések szerint a fele.)

2018. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Az összes fejlett országban a szív-és érrendszeri illetve a daganatos megbetegedések a vezető halálokok, azt hiszed, most valami nagy dolgot mondtál?


A dohányzás kiiktatása meg az egészséges életmód (testmozgás, kevesebb stressz, optimalizált testsúly stb.) sokkal többet ér ez ellen, mint bármiféle kórházfelújítás.

2018. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Hiába érdekli őket tudják, hogy semmi értelme tiltakozni. A kormány nem törődik vele. Kásler és Orbán is azt hazudja, hogy minden rendben, és a Fideszesek beveszik. Ahogy azt a hazugságot is, hogy a gazdagabb országokban hosszabb a várólista.
2018. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hát ezt az OECD mondja, nem Kásler... de biztos mindenki hazudik, csak te tudod a tuti igazságot, hiszen nap mint nap nemzetközi egészségügyi adatokat bújsz, jól sejtem?
2018. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kis páva kölköket. Mi idősek nem járunk orvoshoz.


"Nem tudom,én ha nyugdíjas lennék,engem az egészségügy állapota érdekelne legjobban."


Akkor te is egy nyámnyila páva vagy.


"Oké,ez most van,de egy idős ember sokkal nagyobb eséllyel lesz beteg."


El ne hidd már,a pávák sokkal nyámnyilábbak.

2018. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!