Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért csak az...

Magyarországon miért csak az egymásra köpködés megy?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalról!


Ha valakinek nem tetszik, hogy Orbánék szétlopják az országot, akkor már egyből egy "mocskos sorosbérenc lipsi f@@sz vagy akit hazaárulásért fel kéne kötni mint régen!!!" szövegek jönnek.


Ha valakinek meg az nem tetszik, hogy pl. kisgyerekek előtt tartják az Andrássyn a melegfelvonulást megbotránkoztató körülmények között, vagy éppen migránsoknak osztanak ételt/italt/ruhát, miközben nagyon sok magyar jobban rá van szorulva, egyből a "hülye begyöpösödött orbánista agymosott gyökér" szintű mondatok jönnek.


Mire jó ez? Miért nem lehet egyik féltől sem ÉRTELMES vitát/érveket hallani?


2018. szept. 29. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
most nem mondom meg melyik oldal "kezdte" a gyulolkodest, de koztodott melyik epiti a hatalmat erre!
2018. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nem csak 2 oldal létezik!
2018. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

A kérdésed ez: Magyarországon miért csak az egymásra köpködés megy?

Majd rögtön ezzel folytatod: "Ha valakinek nem tetszik, hogy Orbánék szétlopják az országot"

Maradjunk annyiban, hogy NEM mindkét oldalról megy a köpködés. Te hazudsz valamit majd megsértődsz azon aki nem egyetért veled hanem ellenkezik.

2018. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
^ Tökéletes példa. 2 példát hoztam amivel a két oldal szokott sárdobálózni, de egy szóval se írtam le, hogy egyet értenék egyik vagy másik oldal nézeteivel. Te egyből azzal vádolsz, hogy hazugságokat állítok.
2018. szept. 29. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Oszd meg és uralkodj stratégia. Az elit nagyon nem szeretné hogy az emberek összefogjanak.
2018. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
BEMÁSOLTAM amit a kérdésedben leírtál. Nem vádoltalak meg valamivel, hanem megmutattam, hogy ezt csinálod!
2018. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
#6 ja, megmutattad, hogy hogy hoz példát. De a csökött komcsi agyaddal ezt is a vezéred elleni támadásnak vetted. Egy példát :D
2018. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy a média sokat tehet róla.

Mindegyik csak azt fújja amit a tulajdonosa diktál.

A tv híradók katasztrófa,első felében elütötte,felnégyelte,megerőszakolta,ellopta majd szidják a tulajdonos által kiszemelt pártot vagy pártokat.

Undorító.

2018. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#7

Elszólás volt a részéről, mert ha példának akarta volna csupán felhozni akkor nem így fogalmaz. Akkor olyasmit írt volna, hogy ha valaki azt mondja, hogy nem tetszik neki...vagy olyat, hogy ha valaki úgy gondolja, hogy Orbánék szétlopják...

"Ha valakinek nem tetszik, hogy Orbánék szétlopják az országot"

De ő ezt írta, kijelentésként, mert ő ezt gondolja.

Nem így szánta, de nem képes másra. Elszólás volt és én megértettem. Ennyi.

2018. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!