Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha romának hazudnám magam, én...

Ha romának hazudnám magam, én is kaphatnék menekült státuszt Kanadában? És mindent mi azzal jár.

Figyelt kérdés
Újabb kivándorlási hullám van, gyakorlatilag szinte mindenkinek megadják a menekültstátuszt, aki romának vallja magát. Kapnak bérlakást valamelyik nagyvárosban, és mellé 1100 dollár költőpénzt. Azért az nem rossz! Nem lennék belőle gazdag, de jobban tudnék élni munka nélkül is, mint itthon egy 3 műszakban dolgozó gyári munkás biorobot. Jobban lenne kedvem mondjuk Toronto-ban lopni a napot, nevetgélni egy belvárosi kávézóban kanadai hölgyekkel, mint egy szaros Magyarországra kitelepített összeszerelőgyárban rohadni és hamar megöregedni és leépülni a sok munkától, éjszakázástól és a bioritmus hiányától...

2018. szept. 23. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ahhoz roma név is kellene , kovács lakatos stb. vezetéknév de még még hitelesebb ha rikárdónak stb hívnak
2018. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Kapnak bérlakást valamelyik nagyvárosban"


Gondolom úgy, hogy egy 8-10 fős pereputtyával kéne élned egy légtérben. Még így is csábító?

2018. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ablakot hónap nyisuk válasza:
Ezzel 10 évet késtél.
2018. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem laknék együtt senkivel, megmondanám hogy nekem külön lakás kell, elég egy kicsi is, de külön akarok lakni. Vannak emberi jogaim amikre hivatkozhatok.

Sokkal jobban el tudnám így képzelni a jövőmet, mint itthon robotolni olcsó munkaerőként, és mérgelődni a korrupció miatt.

2018. szept. 23. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
1100 dollár Kanadában amúgy rohadt kevés pénz. Bírom az ilyen debileket hogy magyar szemmel nézik az összegeket. Pláne az amerikai kontinensen
2018. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Újabb kivándorlási hullám van, gyakorlatilag szinte mindenkinek megadják a menekültstátuszt, aki romának vallja magát."



ki mondta ezt neked? anno a kanadai kormány saját pénzén szállíttatta haza a magyar cigányokat, és még törvényt is szigorítottak hogy még egyszer elő ne fordulhasson hogy magyar cigányok fordulnak "menekült" státuszért Kanadában :"D

rendesen megbotránkozott fél Kanada mikor a magyar romák megmutatták milyenek is a cigányok!

szóval vagy direkt beszélsz hülyeséget, vagy valaki(k) elég rendesen félretájékoztatott.

2018. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még a valódi romák sem kaptak akikről a média beszélt. Éppen most találkoztam velük a fogorvosi rendelőben mert az asszonynak fogat húztak és mondták hogy fakitermelésben melóztak pár hónapot az elbírálási idő alatt és aztán kiutasították őket.
2018. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan szeded az információidat? Valóban sok menekültet fogadnak be, de háborús országokból. És ez még jobban meg is éri nekik, mert ők tesznek a boldogulásukért. Az iskolában, ahol dolgoztam, egy szíriai nő volt a takarítónő, nem sokkal azután, hogy megérkezett, el is kezdett dolgozni. A romák nem voltak hajlandóak integrálódni, a nyelvet megtanulni, dolgozni. Kanada nem kér már belőlük.
2018. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!