Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Maradt még terület ahol orbán...

Maradt még terület ahol orbán nem bukott meg?

Figyelt kérdés

Néhány napja kiderült, hogy a közmunkaprogram is akkorát bukott, mint az ólajtó.


„Az állami apparátus 100-ból 89 közmunkást nem tudott piaci álláshoz juttatni. Egy másik adat szerint a júniusban nyilvántartott közmunkások 80,6 százaléka az előző három évből legalább egyet már közfoglalkoztatottként töltött el, azaz a többség beleragad ebbe a helyzetbe.


A belügyi tárca szakemberei a kormány számára készített összefoglalóban kimondják, hogy az intézkedések nem hoztak eredményt.”


2018. szept. 17. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés ilyen vizsgálata egyszerűen téves, mert azt feltételezi, hogy ezek célok voltak, csak nem sikerültek. Nem voltak célok! Egyetlen cél van, és annak változatos megvalósítási formái. A fejlődés úgy általában, nem cél.
2018. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Mióta volt az a cél, hogy a közmunkások "piaci álláshoz" jussanak? Az volt a cél h ne meressze a seggét segélyen hanem tegyen érte
2018. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

A közmunka eleve nem arra való hogy az embereket piaci álláshoz juttassa. A közmunka annak való, aki pihenni szeretne. Én 15 éve vagyok közmunkás, harminc évesen nyugdíjaztam magam, mert úgy gondolom dolgoztam már eleget, dolgozzon mostmár más.

Ki az a hülye, aki míg van közmunka elmegy egy vállalkozóhoz megszakadni tízezer forinttal többért? Egy ilyen marhát mutass nekem!

2018. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező nagyon nincs képben :D
2018. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"Maradt még terület ahol orbán nem bukott meg?"


Hárommillió X.

2018. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Mindig felderítik a napomat az ilyen vágyálmoktól fűtött buta kérdések. :)

A közmunka program sikeres, mert azok az emberek nem fele akkora segéllyel várják otthon a semmit, hanem tesznek azért, hogy legalább ennyi bérük legyen.

Akinek ez a pénz kevés azért cserébe, hogy dolgozni jár, az pedig tegyen érte, keressen munkát máshol vagy csináljon munkahelyet. Erre persze nem mindenki képes, nekik marad a közmunka. Mert most legalább van.

2018. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"munkaerőpiacra történő visszavezetés"

"Út a munkaerőpiacra"

És a többi hasonló hivatalos(!!) mottó akkor mi?

2018. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Minden nap megbukik a zorbán!!!4! Múlt héten is ledobták az uniós atombombát!4!4
2018. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A tömegek manipulálása, az ellenzéki pártok egymás ellen fordítása jól megy neki, a lényeg, a hatalom megvan- mármint neki a lényeg.
2018. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tgt ***** válasza:
A munkanélkülieket vissza kéne vezetni a munka világába. Ez lenne a cél. Erre a közmunka program nem alkalmas, csak konzerválja a problémát és kiszolgáltatottá teszi az embereket.
2018. szept. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!