Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy Soros-ösztönd...

Támogatnád, hogy Soros-ösztöndíjasok ne lehessenek parlamenti képviselők?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

Ez úgy baromság, ahogy van!(Bár nyilván csak provokáció)

Én életem során elvégeztem egy pár iskolát, de eszembe nem jutott előtte kutatást végezni, hogy kik támogatják anyagilag azt az egyetemet, vagy főiskolát.

De ha arról lett volna szó, hogy nekem KÖTELEZŐ a támogatóval azonos politikai nézeteket vallani még 30 év múlva is, akkor a kapuból sarkon fordultam volna.

Még a gondolat is képtelenség!

Csak az elmebetegek vesszőparipája ez a téma!

2018. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
IGEN
2018. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Az utcákról összeszedett tök random emberek jobban elirányítanák az országot,mint a mostani parlament. az egész csak egy kupolás cirkusz. talán még a kétfarkúak,akik képesek lennének elvezetni az országot
2018. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Ok, Orbán megnyugtatására menjenek tehát a Soros-ösztöndíjasok a levesbe, vele együtt. De menjenek a korábbi KISZ tisztséget betöltöttek, volt MSZMP tagok, s tudjátok mit? Menjen mind, aki valaha az ügynökakták felfedése ellen szavazott eddig.


Na ekkor történne meg a rendszerváltás.

2018. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Rendkívül érdekelne, hogy az alábbi kommentemet miért és ki törölte.... cenzúra? Merthogy egyetlen csúnya szó nem volt benne. Szóval:


Ok, a Soros-ösztöndíjasok - a mostani kormány hozzáállása alapján - ne lehessenek honatyák. Azaz miniszterelnökünk sem. Ezen felül szintén megválhatnánk a volt KISZ és MSZMP tisztségviselőktől és akkor - hogy a lúd legyen kövér - váljunk meg mindenkitől, aki eddig az ügynökakták felfedése ellen szavazott a parlamentben.


Na ekkor történne meg az igazi rendszerváltás.

2018. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja érdekes, az előbb nem láttam :) Elnézést a bénázásért.
2018. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!