Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Victor Orban tenyleg grazi...

Victor Orban tenyleg grazi maganklinikara jar?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez szerintem olyan, mint a Lochnessi szörny, mindenki hallott róla, de senki se látta.
2018. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Klagenfurtiba. Az asszonyt meg Kecskeméten foltozzák mikor jól helyben hagyja.
2018. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez csak egy pletyka, bizonyítékot még sosem láttunk róla, valószínűleg kamu.
2018. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mekkorát ütni ha rajta kapnák ott Soros Gyuri bácsival :D
2018. szept. 15. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
A kis fekete buszáról van fénykép, hogy ott járt, de nyilván őt nem fogják mutogatni, ha megy is egész biztos, hogy teljes titokban.
2018. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alain Delon ***** válasza:
88%
Igazából a hely lényegtelen. Inkább a felvételek elborzasztóak, amiken az idegrángásai láthatóak. Ergo egy idegbeteg az ország miniszterelnöke. Nem lehet tudni, milyen nyilvános eseményen fogja végleg összerántani az ideggörcs.
2018. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rám már a szájnyalogatás átragadt :D tavasszal egész napos sulis program volt és elfogyott a vizem. :D Már már Orbánnak éreztem magam annyit nyalogattam a szám.
2018. szept. 15. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

Persze. Grazba jár magánklinikára.

Nemrég meg azon ment a hiszti, hogy itthon az orvosi rendelőben bement a többi beteg előtt az orvoshoz.

Nyilván itthon elmegy szakorvoshoz vizsgálatra, hogy aztán kint a magánklinikán már ne kelljen, mi?

Ennyi marhát...

2018. szept. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Miert a ketto kizarja egymast te meg nagyobb okostojas? Mivel a legtobb magyar szakorvos lassan tavozi (akar Ausztriaba...) ez olyan hihetetlen lenne? te kis troll narancskodos... de hat biztos mindenki hulye, csak te vagy helikopter.
2018. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alain Delon ***** válasza:
7: Az arcrángásai is átragadtak rád meg a kényszeres ruhaigazgatása meg az ülőhelyben izgés-mozgása? Tudod kinél láttam ilyen izgés-mozgást? Az Exploited együttes énekesénél egy riport alatt a kanapén, aki évtizedekig narkózott.
2018. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!