Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagyok képtelen megtalál...

Miért vagyok képtelen megtalálni a neten?

Figyelt kérdés

7. cikk

.

..

(5) Az e cikk tekintetében az Európai Parlamentre, az Európai Tanácsra és a Tanácsra alkalmazandó

szavazási szabályokat az Európai Unió működéséről szóló szerződés 354. cikke állapítja meg.


Egyszerűen képtelen vagyok megtalálni, hogy elolvassam!

Tudja esetleg valaki hogy hová tűnt el ennyire?


2018. szept. 13. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

"Miért vagyok képtelen megtalálni a neten?"


Mert szerencsétlen vagy.

[link]

2018. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A 7. cikket, vagy a 354. cikket?


[link]

2018. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

354. cikk


Az Európai Unióról szóló szerződésnek az egyes uniós tagsági jogok felfüggesztéséről szóló 7. cikke

alkalmazásában az Európai Tanácsnak vagy a Tanácsnak az érintett tagállamot képviselő tagja nem

vesz részt a szavazásban, és az érintett tagállamot nem lehet figyelembe venni a tagállamok egyharmadának,

illetve négyötödének az említett cikk (1), illetve (2) bekezdése szerinti kiszámításakor. A

személyesen jelen lévő vagy képviselt tagok tartózkodása nem akadálya az említett cikk (2) bekezdése

szerinti határozatok elfogadásának.

Az Európai Unióról szóló szerződés 7. cikkének (3) és (4) bekezdése szerinti határozatok elfogadásához

szükséges minősített többséget az e szerződés 238. cikke (3) bekezdése b) pontjának megfelelően

kell meghatározni.

Ha a szavazati jog felfüggesztéséről szóló, az Európai Unióról szóló szerződés 7. cikke (3) bekezdésének

megfelelően elfogadott határozat elfogadását követően a Tanács a Szerződések valamely rendelkezése

alapján minősített többséggel jár el, a minősített többséget az e szerződés 238. cikke (3)

bekezdése b) pontjának megfelelően kell meghatározni, illetve – ha a Tanács a Bizottságnak vagy az

Unió külügyi és biztonságpolitikai főképviselőjének a javaslata alapján jár el – a minősített többséget

az e szerződés 238. cikke (3) bekezdése a) pontjának megfelelően kell meghatározni.

Az Európai Unióról szóló szerződés 7. cikkének alkalmazásakor az Európai Parlament a leadott

szavazatoknak az egyben a tagjai többségét is kitevő kétharmados többségével dönt.

2018. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

És az ott benne van, hogy a többség

úgy értendő, hogy figyelmen kívül kell hagyni

a tartózkodókat ?

2018. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1:

Tanácsot kértem, nem kioktatást! Pötyögni én is tudok.

#2:

Köszönöm!

2018. szept. 13. 12:44
 6/11 A kérdező kommentje:

#4-nek:

Na gyere csak "át" kicsit ide:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__95..

Mint ott írtam, ...várok...

2018. szept. 13. 12:47
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocs 3-as!

Természetesen neked is köszi!

2018. szept. 13. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert balfék vagy.
2018. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert idióta vagy.



"Tanácsot kértem, nem kioktatást! Pötyögni én is tudok."


Ez az, hogy csak pötyögni tudsz de értelmeset írni/kérdezni nem, ha még a google-t se tudod használni akkor miért osztod az észt odaát?

Ott is hülye vagy, meg itt is

2018. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9-nek:

Látom, nem szereted az alapos, "utánanézős" embereket.

Mi a bajod velük? Nekik nem tudod lenyomni az alternatív marhaságokat?

2018. szept. 14. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!