Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyen lelkiismeret fordulásom...

Legyen lelkiismeret fordulásom? Örülök a Sargentini jelentésnek de ma kaptam infót hogy a kormány tényleg ad pénzt a több szociális ösztöndíjra az egyetemeknek.

Figyelt kérdés
Viszont ha azt nézzük nekik sincs a hazudozás a tiborcozás a saját lábon állások miatt.
2018. szept. 12. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Mi a kérdésed?

Mert azt értem, hogy úgy támogattál valamit, hogy benyaltad a hazugságaikat és most kiderült számodra az egyiknél, hogy hazudtak - ellenben ragaszkodsz ahhoz, hogy a többiben meg biztos igazat mondtak. Ezt világos.

De mit akarsz kérdezni? Hogy szégyelld-e magad azért mert annak örülsz, hogy a hazád ellen szavaznak és el akarják venni TŐLED a beleszólási jogodat az EU parlament döntéseibe? Hogy szégyelld-e azt, hogy ellenőrzés nélkül elhitted amit állítanak? Hogy sajnáld-e amiért nem értetted meg, hogy ha felfüggesztik Magyarország szavazati jogát, akkor nem csak a fideszes meg kdnp-s képviselők nem szavazhatnak ott hanem az ellenzékiek sem?

Ha ezt kérdezed, akkor igen, legyen lelkiismeret furdalásod.

Nem a szándékod vagy kívánságod, érzésed miatt, hanem mert hagytad magad (megint) átverni általuk.

2018. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, legyen. Azért mert ilyen értelmetlen zagyvaságot hordtál össze.
2018. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az hogy utálom a kormányt. Örülök hogy valaki végre elkapta ezt a korrupt bandát. Ugyanakkor most az egyetemistáknak kicsit segítettek. Kb. dobtak egy csontot. Viszont azoktól kapok így majd több pénzt akiket amúgy a hátam közepére sem kívánnék.
2018. szept. 12. 17:20
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Migrántmentes Magyarországot!
2018. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad fogd fel humorosan.


[link]

2018. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen...:) Mondjuk vicces a helyzet az is hogy csalást kiált amikor az ő választási rendszere viszont tényleg számos kritikát kap jogosan.


Amúgy mielőtt jönnek a fidesz trollok. Tudok olyan vásárhelyiekről akiket a politikai nézetei miatt lehetetlenítettek el a narancsosok. Annyi minden van ellenük hogy sorolni sem lehetne. Ők meg csak migránsozni bírnak.

2018. szept. 12. 17:28
 7/11 tgt ***** válasza:
57%
Ha dobtak egy csontot az egyetemistáknak, akkor már minden meg van bicsátva? Akkor el lehet fogadni a jogaink folyamatos csorbítását? Szerintem nem. Ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2018. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

A Sargentini jelentés kb 14 területet érint. Sajnos mind jogos.

Van egy (1), aminek egy kis részében hallottál pozitívumot is. Szerinted legyen lelkifurdalásod?

2018. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
A fideszes demagógia a rajongóira is átragadt: bocs, de ez a jelentés nem a hazánk, hanem annak autokrata kornánya ellen irányult. Hogy ez a sz.ar ránk is fröccsen így? Igen. A kormány pedig eldöntheti, hogy melyik a fontosabb. A hazája, vagy a hatalma?
2018. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fideszes es engem az is duhit ha a ket millio agymosottat tekinti hazanak.
2018. szept. 12. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!