Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kapom meg minden kérdésn...

Miért kapom meg minden kérdésnél, hogy gyurcsány f. szopó meg orbán f. szopó? Én az összes pártot utálom! Miért akar mindenki az ellentáborába besorolni ha nem ért velem egyet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... Nekem semmi bajom egyik oldallal sem, jobban élek most mint 10 éve, ezért megkapom a baloldalról, hogy fideszbirka vagyok. Lefosom a migránsokat, nem tartom akkora problémának mint állítják, ezért megkapom a fideszesektől, hogy libsibolsi vagyok. Szerintem minket pártatlanokat utál a legjobban ez az ország :D Muszáj mindenképpen valamelyik oldal seggét nyalnod úgy látom, máskülönben nem vagy ember.
2018. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Mert a demagógia pártfüggetlen.
2018. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is idegen dolog hogy mindenképpen tartozni kell valahova. Miért kell kötelezően rajongója lenni egy pártnak vagy zenekarnak vagy egy adott személynek? Ez pszichológiai dolog lehet. A legtöbb embernek muszáj kötődnie valamihez és ezért másokról is azt feltételezik hogy kötődik valamihez. Már az iskolában se rajongtam egyik együttesért sem miközben az osztálytársaim vagy ennek vagy annak a zenekarnak voltak a fanjai. A rajongás vagy valamely csoporthoz kötődés nélkül is meg tudom állni a helyemet és ezek nélkül is teljes vagyok. Engem nem zavar hogy sok ember tartozni akar valahova viszont őket zavarja ha én nem tartozom sehova. A te esetedben is ugyanez van.

A politikusokat én se bírom főleg azt nem amit képviselnek ahelyett amit kellene képviselniük. Szinte mindegyik ilyen. Ezért nem is lesz itt előrelépés.

2018. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Detto velem is ez van.

Egyszerre tartanak sorosista libsinek és fideszseggnyalónak.


Ha nem imádod valamelyik oldalt elvakultan akkor gyakorlatilag számkivetett vagy :D


Ezek nem is táborok már hanem vak hit ami vezérli az embereket.

Lásd most az erőszakoló afgán esete, a liberális oldalakon kommentekben a haladó liberálisok áldozathibáztatnak és kamunak kiáltják ki az esetet. Pont ők akik úgy beleálltak nemrég a metoo témába.


Most, hogy én ezt leírtam, biztos fideszbirka vagyok épp.

Ha majd most az EU meg betesz a kormányunknak és oda is kommentelek akkor még mocskos libsi leszek valószínűleg :D

2018. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!