Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki fog lépni az...

Szerintetek ki fog lépni az EU-ból Magyarország a következő 5 évben?

Figyelt kérdés

Most lettem gimis és a következő 5 évemet arra próbálom feltenni, hogy majd érettségi után kijussak egy külföldi top egyetemre.


Viszont ehhez nagyon komolyan kell tanulni, többek közötr 4 tantárgyból kell emeltezni, valamint 2 nyelvet kell megtanulni nagyon magas szinten...


Az EU tagállamainak állampolgárainak ingyenes a képzés, különben viszont kb. 50 millió Ft.


2018. szept. 6. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Tuti nem.
2018. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Magyarország soha nem fog kilépni, max kivágják. De szerintem attól sem kell tartani.

A megszerzett tudásod meg akkor sem veszi el senki, ha mégis úgy lenne és ösztöndíjjal szerintem akkor is kitudnál jutni. Tuti vannak (lesznek) ilyen programok.

2018. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy fog kilépni, kivágni se tudnák, hisz kell az olcsó munkaerő az autógyáraknak. Kik szerelnék össze a sok Audi, Bmw, Mercedest? :D
2018. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Rövidtávon nem valószínű, hosszabb távon már elképzelhető, de te gondolom addigra már rég egy nyugati országban élsz.
2018. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Én örülnék, ha kilépnénk, de sajnos nem fogunk.
2018. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tgt ***** válasza:
53%
Kilépni nem fogunk, de lehet, hogy lesz az Eu-nak egy belső köre, ahova csak bizonyos feltételek teljesítésével lehet kapcsolódni. Onnan biztos kimaradunk. És az nem lesz jó nekünk.
2018. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
tgt!, már van ilyen. Úgy hívják, hogy Euro Zóna, és igen, igazad van kimaradtunk XD
2018. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelmű hogy ki.
2018. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
5 év múlva nem lesz Eu, sorry.
2018. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem mert annyira összevan fonódva az Eu val a gazdaságunk hogy öngyilkosság lenne.


És kivágni sem fognak mert eleve nem jószívűseggel vettek fel minket hanem azért mert van haszna belőle.


Még az egyértelműen csakis parazita pénznyelőként funkcionáló Görögországot sem dobták ki. Akkor szerinted minket ahol van egy kis politikai nézeteltérés már kidobnának? Na mennyé má

2018. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!