Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes ATV miért tolja...

A fideszes ATV miért tolja túl orbán dicsőítését?

Figyelt kérdés

A politikai műsorok megszűntek (szépen sorban) az elmúlt években.

Reggel a műsorvezetők megállapítják, hogy talán van még egy-két probléma a rendszerben, de az is ki lesz javítva.

Délután és este viszont állandóan azt hangoztatják, hogy orbán zseni, a legnagyobb politikai gondolkodó a történelemben, és nem lehet mit tenni, az ellenzék tehetetlen.


(Csökken is a nézettség, mert erre nem kíváncsi senki.)


2018. aug. 29. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10

Próbáltam megkeresni a 2017.dec.28-i Magyar Közlönyben az INDEX által leírt és Kurucinfó által átvett (de nagy az egyetértés hirtelen!) 758 milliós tételt, de nem találtam sehol. Ettől még ott lehet valahol, de bevallom meguntam bogarászni.

Ráadásul közben rájöttem, hogy a feltett kérdés szempontjából nem is releváns.

2018. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11


Szerintem meg releváns. Mert az ATV a Hit Gyülekezete magáncsatornája. És az, hogy a Hit Gyülekezete koalícióba lépett a Fidesszel az megmagyaráz mindent.

2018. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Rendben, de a hitgyüli 2003-ban lett részvényes, ami idestova 15 éve volt.

Eddig ez miért nem jelentett senkinek problémát? ... még Olgának sem? (Aki nem mellesleg visszakéredzkedett férjestül, csak nem veszik vissza)

2018. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


Mert 2010-ig az SZDSZ-nek toborzták a híveket. Egy csomó volt SZDSZ-es mellesleg szektatag is volt. Emlékszek annak idején az egyik alkalommal (választások előtt) arról volt szó, hogy az SZDSZ-re kell szavazni.


Ajánlom neked ezt:

[link]

2018. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Ezt külön megköszönöm neked, régóta el akarom olvasni, csak mindig elfelejtkezem róla, de most jött el az ideje!:)

Nagyon őszinte leszek veled!

Engem nem érdekel az ATV, a hitgyüli sem, csak azzal nem értettem egyet, hogy ATV fideszes lenne, ... de már semmin nem csodálkozom.

2018. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a franc van? Mitől lenne fideszes az ATV?
2018. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!