Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit kereshet egy politikai...

Mennyit kereshet egy politikai bér-kommentelő? Illetve hogyan lehet bekerülni egy ilyen "körökbe"?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenki tudja, hogy az online felület rendelkezik ma a legnagyobb befolyással.

Az emberek sok helyen a kommentekből vonnak le következtetéseket, hisz jobban megbíznak egy magánvéleményben mint a hír tartalmában.

Pont ezért egyre több párt használ bérkommentelőket, akiknek semmi más dolguk nincs csak hogy témát generáljanak az adott megbízóik fényezésére.

Vajon mennyit kaphatnak ezért? Valaki tudja mi lehet ennek a menete?


2018. aug. 28. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

"Ez úgy van hogy valaki kérdez. Majd másik két reg.ről válaszolgat a saját kérdésére."


Aha. Ez esetben érdemes megnézni a kategória toplistát, van ott 99 kérdéses emberke is. tgt sincs nagyon lemaradva az 57-tel.:-)

2018. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nagyon érdeklődő a fiú :)
2018. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy ki hogy van vele, de engem az itteni - meggyőződésemmel ellentétes - kérdések és az arra érkező válaszok inkább abban erősítenek meg, hogy jól döntöttem.

Sőt, arra ösztönöznek, hogy legközelebb is csak odaszavazzak. Soha nem rendültem meg a "hitemben" egyetlen kommenttől sem.

2018. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

egy ezresért eladnám anyám is


ha kell reggel fidesznek kopogtatok, délben jobbiknak kommentelek, este meg már kint vagyok a dk tüntijén Gyurcsény életeni


sajnos vannak, akik meggyőződésből, ingyen csinálják, legyenek átkozottak

2018. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#2: Budapesten, a Lendvay utca 28. alatt jelentkezz, ha még nem tetted volna.
2018. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Úgy tudtam, a 444.hu szerkesztősége a Margit körúton van.:-)
2018. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

Itt az oldalon nem nagyon vannak, egyedül Pozitív Visszacsatolásról derült ki, hogy 99% eséllyel pénzért csinálhatja/csinálhatta. A többiekre csak előszerettel rávágják, hogy biztos csak azért írta azt a választ, mert bérkommentelő.

Közösségi médiában meg már nem nagyon mernek ilyet csinálni miután a Fidelitasok elcseszték.

2018. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
#17: Ehhez képest az index facebook oldalán a politikai hírek alatt rengeteg fideszes kamuprofil osztja az észt. Nem tudom hogy ez mennyire szervezett, de fura.
2018. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%
18: Azok már önszántukból osztogatják. Fidelitas már nem meri nyíltan szervezni az ilyesmit, mert tele lett a gatyájuk.
2018. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!