Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 év alatti gyerek helyett a...

18 év alatti gyerek helyett a szülő szavazhatna. Hogy képzelik ezt?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehet demokratikus az,ha valaki mások helyett szavaz?

Másrészt pozitív diszkrimináció,mivel ha valakinek több gyereke van,annak többszörös szavazati jogot ad.


Meddig lehet még elmenni?


2018. aug. 24. 11:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%
LOL. Ti tényleg teljesen hülyék vagytok, hogy ilyen ócska, sunyi uszításra ugrotok, mint gyöngytyúk a takonyra.😂 A Fidesznek nincs szüksége 4/5-re, 2/3-dal is vidáman elkormányoz, amit épp harmadszor kapott. Egyébként nekem 3 fiatal, de már felnőtt gyerekem van, nem kell helyettük szavaznom a Fideszre, megteszik ők maguk.😀
2018. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%
Ja és ami a “közmunkát” illeti: ez csak a buta proliknak okoz problémát. Az USA-ban pl. nem is kell előírni, hogy a tizenévesek végezzenek közösségi munkát IS, ugyanis teljesen természetes dolog, hogy csinálják, elengedhetetlen része az önéletrajznak az egyetemi felvételin.
2018. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Én 3 éveseknek is adnék szavazati jogot. X-et húzni már tudnak, másfelől pedig már régen kiderült, hogy a népesség többsége ugyanezen a szinten áll politikai tudatosságban.
2018. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Fidesznek nincs szüksége 4/5-re, 2/3-dal is vidáman elkormányoz"


Ma még lehet,hogy elég.

Látod a 2/3 is éppen hogy meglett a választókörzeteket is átrajzolták.


Volt olyan választókerület,ahol pár 100 szavazaton múlt,hogy fideszes vagy más képviselő kerül-e be az országgyűlésbe.


Az idősebb szavazói évről-évre a természetes fogyás miatt eltűnnek,így marad a másik fő bázisuk,a nagycsaládosok.Akiknek bizony nagyon jó ez a rendszer,és ha az ő szavaztuk 4-5-öt fog érni,akkor sose lehet majd leváltani őket.

2018. aug. 24. 16:28
 15/20 anonim ***** válasza:
6%

Minden korosztályban vezet a Fidesz, kedves kérdező, az ellenzéki hazugságokkal ellentétben.


[link]

2018. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
#15 A saját környezetemből kiindulva inkább az tűnik hazugságnak, amit te linkeltél. Egy kezemen meg tudom számolni, hány 50 év alatti Fidesz-szavazót ismerek.
2018. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
5%

Úristen, tényleg nem hiszlek el titeket okos ballibsiket, akik tényleg ugranak minden provokálásra :DD

De komolyan. Netadó. Mi lett belőle? Internet ÁFA-nak csökkentése. Gazdaság összeomlása. Mi lett? Egykulcsos adórendszer és további adócsökkentések. Szingliadó. Na, ez mondjuk csak a ti agyszüleményeitek volt. 18 éves gyermekek szavazati joga. Mi lett belőle? ???

Komolyan ilyen buták vagytok? Nem veszitek észre, hogy a fidesz az orrotoknál fogva vezet titeket? :D

2018. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

“16-os, talán a környezeteddel van a baj. Én nem a kőbányai prolinegyedben élek, így aztán nem is ezt tapasztalom, amit te.


Egyébként vicces, hogy te a néhányszor tízfős ismeretségi köröddel hazugságnak tartod a közvéleménykutatás adatait, mert te “nem ezt tapasztalod”...😂😂😂

2018. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 El kell, hogy keserítselek: olyan helyen élek, ami elvileg stabil fideszes fellegvár :) Egyébként másoktól is olvastam már hasonlót netes hozzászólásokban.
2018. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
10:08: hát pedig jobb, ha nem áltatod magad. Nekem sajnos az egész családom fanatikus fideszes, és jó pár kortársamat ismerem, akik szintén azok.
2018. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!