Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne piaci szekularizáció?

Nem kéne piaci szekularizáció?

Figyelt kérdés
Úgy, mint az egyházi

2018. aug. 22. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#10

Akkor világosíts fel, mi is az ami kommunizmust ír le az én válaszomban, de nincsen meg az eu-s tagállamokban?

Nosza!

2018. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lux morulus ***** válasza:

11- nek van igaza.


Nem a kommunizmust írta le. Az pedig nem jó, ha az állam, teljesen szabadjára engedi a piacot.

Igen is, erőteljesen jelen kell lennie,védőháló módban. Az én véleményem az, hogy még jobban is, de ez az én véleményem. Nem összekeverendő a teljes állami kontrollal.


Amit te írsz, az a szabad rablás.

2018. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy a fideszeseknek minden szabadrablás ami nem az elvhű oligarchák felemelkedését támogatja.
2018. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lux morulus ***** válasza:

Semmi gond!


Én is elhiszem, hogy a liberálisok agyatlan barmok, akik az egész emberiséget tönkretennék, a gondolkodásra képtelen, csökevényes agyukkal.


Utána meg csak sírni, ríni tudnak, mert a megoldás annyiból áll, hogy szabadság.


Röhej, hogy hány olyan idióta van, aki nem tudja értelmezni ezt a szót, a társadalmi kereteken belül, és az elfajzott ideológiája, ledegradálta ennek a szónak a jelentését egy olyan valamivé, ami ellentétes a földi fauna és flóra, minden megnyilvánulásával.


És bocs, de ha rajtam múlik biztos nem fogok, a savas esőben, koldusként melletted állni, és csupasz se..el nézni, a nyomorgó családomat.


Ha véletlenül így lesz, akkor kupán verlek, hazahúzlak, megnyúzlak, megsütlek, és füstöléssel tartósítalak.


A bőrödet meg kifeszítem, a nap és az eső ellen, a fejünk fölé.


Az én, és családom életét, biztos nem fogod büntetlenül elbaxni.

2018. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!